Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo sie przejade do tej krainy 3 stawow....

HaaaHaaa,jeszcze by cie tu wsyslo na amen :D
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znacie dowcip o krainie 3 jezior i smoku kicku??

zaraz go poznamy :naughty:

Opublikowano

Tukan nie poskakuj bo za krótki jesteś :decayed:

Rob , Murzyn gdzie macie swoje narzędzia do temperowania młodzieżówek LPRu? :D

Tukan sie rozbujal jak mu te chusteczki dales do lez otarcia :polew:

Opublikowano

Max jesteś juz po szlugu? :)

żeby się nie okazało, że na darmo tu siedzę :polew:

Opublikowano

Tukan nie poskakuj bo za krótki jesteś :decayed:

Rob , Murzyn gdzie macie swoje narzędzia do temperowania młodzieżówek LPRu? :D

Tukan sie rozbujal jak mu te chusteczki dales do lez otarcia :polew:

Trzeniu wie co dobre :) :>
Opublikowano

a ja jutro cały dzień Katowice , Gliwice , Sosnowiec ale jest jeden plus... macie najładniejsze w Polsce kobitki :th:

pomijając moją Księżniczkę :decayed:

Opublikowano

a ja jutro cały dzień Katowice , Gliwice , Sosnowiec ale jest jeden plus... macie najładniejsze w Polsce kobitki :th:

pomijając moją Księżniczkę :decayed:

Jest super :thumbup: :thumbup:
Opublikowano

Trzeniu wie co dobre :) :>

Kolegów szukasz? :mysli::decayed:

Opublikowano

a ja jutro cały dzień Katowice , Gliwice , Sosnowiec

a ja jutro Kraków :naughty:

Opublikowano

Kolegów szukasz? :mysli: :decayed

Mam ich dosc jak nim nie chcesz byc to nie :decayed:
Opublikowano

Rob tak btw.

wklej fotkę swojej Księzniczki , ale tą co mówiłeś ze tylko po 23 można oglądać :thumbup:

Opublikowano

Byl sobie smok kiecek i zyl w krainie 3 stawów

Popil kiedys ostro z Robem, Trzeniem i Cubrem i rano kaca mial okrutnego....

Wychlal cale jezioro.

Król sie zirytowal i mówi:

-Smoku Kicku jak sie tak bedziesz nie ladnie zachowywal to Cie wyje.bie z naszego królestwa.

Za kare smok mial wymyslic nowa nazwe dla krainy

- pomyslal i wymyslil "kraina 2 jezior"

w kolejny weekend smok znowu ostro pobalowal z Robem, Trzeniem i Cubrem i rano kaca mial okrutnego....

Wychlal cale jezioro.

Król sie wqrwil i mówi:

-Smoku Kicku jak sie tak bedziesz chlal jak prosie to Cie wyje.bie z naszego królestwa.

Za kare smok mial wymyslic nowa nazwe dla krainy

Wymyslil - Kraina wielkiego Jeziora...

Niestety Cuber, Trzeniu i Rob, znowu wpadli na spota do Kicka i popili jak diabli

Smok rano jak zwykle kac na maxa

Wychlal ostatnie jezioro.

Król sie wkurzyl juz strzasznie i wywalil smoka na zbity pysk

.... i tak powstala Sucha bezKicka

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz przyjdzie Cuber i każe stawiać flaszki za ten spam :decayed:

znam go , kumpel mój :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed:

teraz jest na misji :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu - jak zawsze jak jestescie w okolicach. Zapraszam

Opublikowano

Właśnie wróciłem z kina, faktycznie za***isty filmik :thumbup:

P.S. Więcej nie dało się naspamować ?

Opublikowano

Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??

Opublikowano

Byl sobie smok kiecek i zyl w krainie 3 stawów

Popil kiedys ostro z Robem, Trzeniem i Cubrem i rano kaca mial okrutnego....

Wychlal cale jezioro.

Król sie zirytowal i mówi:

-Smoku Kicku jak sie tak bedziesz nie ladnie zachowywal to Cie wyje.bie z naszego królestwa.

Za kare smok mial wymyslic nowa nazwe dla krainy

- pomyslal i wymyslil "kraina 2 jezior"

w kolejny weekend smok znowu ostro pobalowal z Robem, Trzeniem i Cubrem i rano kaca mial okrutnego....

Wychlal cale jezioro.

Król sie wqrwil i mówi:

-Smoku Kicku jak sie tak bedziesz chlal jak prosie to Cie wyje.bie z naszego królestwa.

Za kare smok mial wymyslic nowa nazwe dla krainy

Wymyslil - Kraina wielkiego Jeziora...

Niestety Cuber, Trzeniu i Rob, znowu wpadli na spota do Kicka i popili jak diabli

Smok rano jak zwykle kac na maxa

Wychlal ostatnie jezioro.

Król sie wkurzyl juz strzasznie i wywalil smoka na zbity pysk

.... i tak powstala Sucha bezKicka

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja nie jestem ze suchej :D Ale kawal fajny,Ale ciekaw jestem czy znasz real historie?? :D
Opublikowano

Rob o której będziesz w kraku? można by małego spota zrobić :)

Opublikowano

Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??

Keżora nie widziałem ruski rok :blink:

Opublikowano

Trzeniu - jak zawsze jak jestescie w okolicach. Zapraszam

a gdzie Ty tam jesteś?

Max zagadaj do Keżora , mogę Ci zabrać co tam chcesz tylko ja w Katowicach jestem od 9-11

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.