Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max daj juz na luz z tymi malunkami, bo nerwowy dzis jestem :polew: przypomnij mi jak bede jechal do KR[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:10 _________________________________________________

BTW :bicz2: :bicz2:

ejjejejeje nie pomylilo sie cos??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja sie tak staram , to tu to tam to tu to tam hehehhee

Opublikowano

Hmm nie bedzie ciebie w Wisle ?

ale to ja jestem na liście zapłaconych :polew:

Opublikowano

Nie ejejejejjejuj mi tu :P

Za kare musisz Finke postawic :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:12 _________________________________________________

Hmm nie bedzie ciebie w Wisle ?

ale to ja jestem na liście zapłaconych :polew:

No widzisz , a ja nie musze placic i bede :)

Opublikowano

No widzisz , a ja nie musze placic i bede :)

co, masz problemy z integracją :naughty: :>

Opublikowano

No widzisz , a ja nie musze placic i bede :)

co, masz problemy z integracją :naughty: :>

Jaaaa , dont worry , zaintegrujemy sie hehehee

Opublikowano

ja tesz :P

Opublikowano

Max o ile dobrze pamiętam to szedłeś zrobić fotkę :gwizdanie:

Opublikowano

Max o ile dobrze pamiętam to szedłeś zrobić fotkę :gwizdanie:

nie naciskaj tak chłopaka :polew:

Opublikowano

Max o ile dobrze pamiętam to szedłeś zrobić fotkę :gwizdanie:

nie naciskaj tak chłopaka :polew:

Bo jeszcze peknie i nieda tej foty nigdy :D
Opublikowano

wlasnie max - ja nie to ja szperam w szperaczu i wrzuce za Ciebie :P[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:22 _________________________________________________ktos oprócz misiora zostal bez foty?? OsaBi ja przycisne!!

Opublikowano

Max o ile dobrze pamiętam to szedłeś zrobić fotkę :gwizdanie:

nie naciskaj tak chłopaka :polew:

nie cisne!!! może sobie Max zapomniał ?, przecież sam mówił że idzie zrobić foto ;)

Opublikowano

kucza czytaniem tego nazwać nie można :gwizdanie: przeczytam pierwsza stronę potem patrze ile jest stron to od razu daje na pierwsza :tongue4: i z 8 stron nieprzeczytanym. przecież bym osiwiał :naughty: Albo szkoła albo niema mnie w krakowie :disgust: (tzw. standardowa wymówka :polew::wallbash:) nawet kurde podczas pisania dwie odpowiedzi :polew: normalnie lajf czat.

Opublikowano

nawet kurde podczas pisania dwie odpowiedzi :polew: normalnie lajf czat.

no niestety tu musisz być twardym nie miętkim :th: :decayed:

Opublikowano

kucza czytaniem tego nazwać nie można :gwizdanie: przeczytam pierwsza stronę potem patrze ile jest stron to od razu daje na pierwsza :tongue4: i z 8 stron nieprzeczytanym. przecież bym osiwiał :naughty: Albo szkoła albo niema mnie w krakowie :disgust: (tzw. standardowa wymówka :polew::wallbash:) nawet kurde podczas pisania dwie odpowiedzi :polew: normalnie lajf czat.

Tak tylko na krakowskich jest prawie jak live :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kucza czytaniem tego nazwać nie można :gwizdanie: przeczytam pierwsza stronę potem patrze ile jest stron to od razu daje na pierwsza :tongue4: i z 8 stron nieprzeczytanym. przecież bym osiwiał :naughty: Albo szkoła albo niema mnie w krakowie :disgust: (tzw. standardowa wymówka :polew::wallbash:) nawet kurde podczas pisania dwie odpowiedzi :polew: normalnie lajf czat.

Tak tylko na krakowskich jest prawie jak live :polew: :polew: :polew:

Jeszcze HOT zapomniales :D
Opublikowano

Slawek - na s[potach to jest jeszcze gorzej, ale co ja Cie straszyc bede

Opublikowano

Pablo kiedy fura się będzie toczyć?

Opublikowano

Pablo kiedy fura się będzie toczyć?

Teraz bedzie zasuwac i znowu bedziesz sie bał jak na miasto wyjade :D

:decayed:

Opublikowano

Pablo kiedy fura się będzie toczyć?

bedziesz sie bał jak na miasto wyjade :D

:decayed:

i tego się obawiam/y :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.