Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idzcie juz spac :polew:

spamer :D

moderator , gdzie jest moderator ? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idzcie juz spac :polew:

a co chcialbys tu sam zostac ?? O NIEEE , nie pozwolimy na to , bedziemy warty robic hehhe

Opublikowano

:polew: :polew:

Zrobie z was Krakow Noca.. :cool::naughty:

Opublikowano

Idzcie juz spac :polew:

spamer :D

moderator , gdzie jest moderator ? :decayed:

cały Kraków bym musiał wystrzelać :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

Zrobie z was Krakow Noca.. :cool::naughty:

jak chcesz to zaraz wpadniemy na spocika na Tarnowskie :D

Opublikowano

Trzeniu a przydalo by sie bo normalnie juz obrasta kurzem.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Idzcie juz spac :polew:

spamer :D

moderator , gdzie jest moderator ? :decayed:

cały Kraków bym musiał wystrzelać :polew:

Ty se uwazaj bo z Krakowa do Chrzanowa to rzut beretem i my cie powystrzelamy :cool::polew:

Opublikowano

Zrobie z was Krakow Noca.. :cool::naughty:

Zapamietaj Kraków zawsze czuwa :D

Opublikowano

Ty se uwazaj bo z Krakowa do Chrzanowa to rzut beretem i my cie powystrzelamy :cool::polew:

to świetnie, zaglądnijcie, bo pasuje coś :drunk:

Opublikowano

Prawda to że jak Avant wjezdza do chrzanowa to przedni i tylny błotnik są już za miastem? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Prawda to że jak Avant wjezdza do chrzanowa to przedni i tylny błotnik są już za miastem? :decayed: :decayed: :decayed:

tak i dlatego nie ma u nas A6 :polew:

Opublikowano

Prawda to że jak Avant wjezdza do chrzanowa to przedni i tylny błotnik są już za miastem? :decayed: :decayed: :decayed:

tak i dlatego nie ma u nas A6 :polew:

o kur... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak i dlatego nie ma u nas A6

bo z przodu był by w Chrzanowie a tyłem jeszcze w Krakowie :polew:

Rob organizuj a my przyjedziemy :drunk:

Opublikowano

rob a moze A3 nawet A2 hmm.. niedlugo ma byc A1.. :naughty:

Opublikowano

Prawda to że jak Avant wjezdza do chrzanowa to przedni i tylny błotnik są już za miastem? :decayed: :decayed: :decayed:

tak i dlatego nie ma u nas A6 :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:34 _________________________________________________Ale tylko ja 5 osob komfortowo dowioze :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

rob a moze A3 nawet A2 hmm.. niedlugo ma byc A1.. :naughty:

U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają :polew:

Opublikowano

Rob organizuj a my przyjedziemy :drunk

pomyślimy, ale pewnie po Wisełce ;)

Opublikowano

rob a moze A3 nawet A2 hmm.. niedlugo ma byc A1.. :naughty:

U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają :polew:

k**wa co za czopek z tego Pabla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu :naughty:

Niedlugo A4-klub zmieni sie na A-wszystkie mozliwe cyfry.. (wlacznie z Q) :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.