Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co chodzi z ta Bukowiną?

donotwantis3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:decayed:

Jakis wyjazd integracyjny?

Paweł to ty nic nie wiesz :shocked:

Zapisuj się bo są jeszcze miejsca :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: w ten piękny dzień :)
Opublikowano

450zl za hamowanie na śliskiej nawierzchni to troche sporo

no sporo właśnie

Opublikowano

jest w Krakowie jakaś szkoła doskonalenia jazdy ?

Szkoła Subaru :wink4:

Polecam byłem :good: co prawda pierwszy stopień ale :good:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:01_________________________________________________

powiedzcie mi

czy jakbyście wygrali szkolenie w SJS pierwszego stopnia chciałoby się Wam tam jechać ?

TAK :naughty:
Opublikowano

Widzieli co w Japoni sie dzieje :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

powiedzcie mi

czy jakbyście wygrali szkolenie w SJS pierwszego stopnia chciałoby się Wam tam jechać ?

nie.

a co uczą? jak trzymać kierownice?

:polew:

i z czego lejesz :cool1: faktyczne uczą trzymać kierownicę i siedzieć na fotelu poprawnie ,ale co Cię to chłopaka bujaka z N.H :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:04_________________________________________________

Widzieli co w Japoni sie dzieje :shocked: :shocked: :shocked:

ZBLIŻA SIĘ KONIEC ŚWIATA [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:04_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12691,1695533,0,1,potezne-trzesienie-ziemi-w-japonii-panika-w-tokio,wiadomosc.html

Opublikowano
:hi: e tam koniec świata
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Masakra co się tam dzieje w Japonii :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi:

Tylko współczuć Japończykom i cieszyć się że się tam nie mieszka, z dnia na dzień stracić wszystko ;(

Opublikowano

Chłopaki to jak ustawiamy się dzisiaj na kiełbaski pod HT lub w NH :naughty:

Opublikowano

ja niestety dziś jestem pierwszy dzień w pracy po chorobowym i to jest dla mnie masakra :disgust:

a wieczorem przychodzą do Nas znajomi na małe :drunk: zatem na kiełbaski nie dam rady przyjechać

Opublikowano

Tu są inne filmiki http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-w-japonii/,1,4207572,wiadomosc.html

Ale ta fala zapierd^^a :shocked:

Na żywo cały czas: http://www.onet.tv/france24-en,3992004,tv.html[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 15:36_________________________________________________

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: masakra z Japonią ja raczej dzisiaj odpadam z kiełbaskami
Opublikowano

Parówa dzis?

Nie wiem kto się deklaruje ja w sumie mógłbym się przejechać :mysli:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:42_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chwiejace-sie-drapacze-chmur-w-Tokio---szokujacy-film,wid,13216425,wiadomosc.html?ticaid=1bedb

Opublikowano

masakra z Japonią

szokujacy-film,wid,13216425,wiadomosc.html?ticaid=1bedb[/url]

:hi:

2012 coraz bliżej czas się pakować

Pany na łykend zlotu ma być w Zakopcu pożegnanie Małysza ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.