Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo byłem w tym gamesofcie na Kalinowym co go polecałeś i...

Dla mnie straszna kupa, ceny kosmos :thumbdown:

Bioshock I za 65zł, AC II 3xA 66zł :blink:

To ma jedynie sens jak kupisz np takie Black Ops, przejdziesz i pójdziesz wymienić za 20zł na inną nowość... W innym przypadku TYLKO allegro i łowienie okazji :)

Czyli widocznie podnieśli ceny do góry :thumbdown:

Jak tam byłem w tamtym roku gdzieś na wakacje to inaczej się cenili.

Wiadomo że nie wycenią Ci tak jak "okazje" na allegro bo muszą na tym zarabiać.

Ciekawe jak teraz cenią gry w wandzie :mysli:

A po za tym to :bry: wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

uuuuu Cuber... :confused4: :confused4: ;( ;(

Tyle dobrze ze w koło nie pierdolneła

:mysli: bardziej bym się cieszył że tu jaśki nie wyskoczyły bo to uderzenie by tak podchodziło. Widać że w belke dostał maska poszła w namiot więc uderzenie nie było delikatne a już nieraz widziałem że auto lekko ubite przodem stało z otwartymi jaskami. Czujniki zdrzeniowe są w okolicach czubków podłużnic to właśnie dlatego belka lubi przenieść wstrząs i jaśki mówią dzień dobry więc mogłobyć dużo bardziej pozamiatane ale widocznie nie wytracił na tyle gwałtownie prędkości żeby dostało sygnał z ABS/ESP że coś jest nie tak żeby komp od jasków dał strzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber współczuję bardzo [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:30_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-rs4-i-wlasciciel-salon-polska-C17721675.html panowie kumpel sprzedaje gdyby ktos reflektował :)

piękne :kox: na maxa

dobrze mu poszło w Wieliczce :good:

we Wieliczce startował jego brat :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu Cuber... :confused4: :confused4: ;( ;(

Tyle dobrze ze w koło nie pierdolneła

:mysli: bardziej bym się cieszył że tu jaśki nie wyskoczyły bo to uderzenie by tak podchodziło. Widać że w belke dostał maska poszła w namiot więc uderzenie nie było delikatne a już nieraz widziałem że auto lekko ubite przodem stało z otwartymi jaskami. Czujniki zdrzeniowe są w okolicach czubków podłużnic to właśnie dlatego belka lubi przenieść wstrząs i jaśki mówią dzień dobry więc mogłobyć dużo bardziej pozamiatane ale widocznie nie wytracił na tyle gwałtownie prędkości żeby dostało sygnał z ABS/ESP że coś jest nie tak żeby komp od jasków dał strzał

Moga wystrzelić pod warunkiem że są, gazety nie wystrzelają :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa co oni wzięli że tak zadupcają :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch pierzesz tapicerki,czyscisz alcantare,myjesz motor? :decayed::naughty:

Przymierzam się do zakupu jakiegoś odkurzacza do prania a puki co idę jutro na zabieg kolana i przerwa na rehabilitacje około miesiąca :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch pierzesz tapicerki,czyscisz alcantare,myjesz motor? :decayed::naughty:

Przymierzam się do zakupu jakiegoś odkurzacza do prania a puki co idę jutro na zabieg kolana i przerwa na rehabilitacje około miesiąca :gwizdanie: :gwizdanie:

A szkoda bo Paweł miał dla Ciebie zajebistą fuchę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac wytrzymam tylko skoro mój wóż testowy tzn że za free? :polew::tongue4::decayed:

Pamiętaj że masz mi coś drobnych odpalić za namiary :polew:

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=30031&s=10a192647b790519cd2a56d83539c63e

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materialista :polew::pierdzioch:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________

Miesiac wytrzymam tylko skoro mój wóż testowy tzn że za free? :polew::tongue4::decayed:

Pamiętaj że masz mi coś drobnych odpalić za namiary :polew:

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=30031&s=10a192647b790519cd2a56d83539c63e

:shocked:

Czyli czekam z hamownią aż założe letnie.

Teraz pytanko.Czy ma znaczenie na jakich kolach sie robi pomiar?Zimowki mam 17 a lato 20 no i oczywiscie inne rozmiary opon... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac wytrzymam tylko skoro mój wóż testowy tzn że za free? :polew::tongue4::decayed:

Pamiętaj że masz mi coś drobnych odpalić za namiary :polew:

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=30031&s=10a192647b790519cd2a56d83539c63e

:shocked:

co za debil hamuje auto na bieżnikowanych oponach, jak wioadomo ze rozpedzają auto do prawie granicznych predkości, a te opony to wyglądają jak od poloneza :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 19:45_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto powinni rozpedzac na 4 biegu.A watpie ze vectra na 4 ma 247km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto powinni rozpedzac na 4 biegu.A watpie ze vectra na 4 ma 247km/h :)

dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...