Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....

może "łebek" jest inny

a bardziej prawdopodobne jest to że różnią się wytrzymałością

Opublikowano

Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....

Jak mają te same wymiary to niczym się nie różnią chyba że kluczem ale w VAG z tego co widziałem to wszystko jest na 17-ke. Może być też różnica w miseczce styku śruby z felgą ale w to też nie wierzę bo z tym co się spotkałem w audi i VW to wszystkie wyglądają tak samo jesli chodzi o kształ styku śruby z felgą (półkolista nie stożek) jedyne co mi się nasówa to że jest to śruba dwu-częściowa czyli miseczka jest w formie półkolistej podkładki i może to jest róznica między nimi że te mają coś takiego a zwykłe są kute jako całe [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________wie ktoś do czego jest ten przycisk S-line i ten całkiem po lewej to kokpit A3 sportback-a

$(KGrHqZ,!hgE1f7fKgjDBNdl-Jl4Nw~~_27.JPG

Opublikowano

Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....

Jak mają te same wymiary to niczym się nie różnią chyba że kluczem ale w VAG z tego co widziałem to wszystko jest na 17-ke. Może być też różnica w miseczce styku śruby z felgą ale w to też nie wierzę bo z tym co się spotkałem w audi i VW to wszystkie wyglądają tak samo jesli chodzi o kształ styku śruby z felgą (półkolista nie stożek) jedyne co mi się nasówa to że jest to śruba dwu-częściowa czyli miseczka jest w formie półkolistej podkładki i może to jest róznica między nimi że te mają coś takiego a zwykłe są kute jako całe

No mądrze prawisz :) Konkluzja.. tzn że Twoim zdaniem będą pasować?Ni bardzo kumam co znaczy dwuczęściowa a to chyba faktycznie jedyna różnica..

BTW oba te przyciski to farsa..atrapy :)

Opublikowano

No mądrze prawisz :) Konkluzja.. tzn że Twoim zdaniem będą pasować?Ni bardzo kumam co znaczy dwuczęściowa a to chyba faktycznie jedyna różnica..

tak mi się wydaje :mysli:

dwuczęściowa tzn że śruba składa się z : śruby + podkładki osadzonej na gorąco w podtoczeniu śruby przez co nie da się jej ściągnąć. Podkładka jest specjalnie uformowana. Od strony łebka śruby jest płaska od strony felgi jest półkolista. Robi się tak po to żeby podczas dokręcania śruba nie wyrabiała gniazda otworu felgi bo w takiej śrubie podczas dokręcania łeb śruby ora podkładkę która jest odkuta z podobnego materiału jak śruba więc hu.. się jej dzieje w porównaniu do "miękkiego" gniazda dla śruby w feldze.

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________

BTW oba te przyciski to farsa..atrapy :)

:( pier...lisz a ja myślałem że to może coś do utwardzania zawiechy bo to wersja 3,2FSI 250PS i takie agro :wallbash:

Opublikowano

to czym one sie roznia?na aukcji sa z oznaczeniem PO nie FO.

P0 to oznaczenie A3 po 2003^ różnic tylko długością [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1695155,0,1,zegnajcie-mrozy,wiadomosc.html kiedy zakładacie lato :mysli:

ja juz jestem po

Opublikowano

No mądrze prawisz :) Konkluzja.. tzn że Twoim zdaniem będą pasować?Ni bardzo kumam co znaczy dwuczęściowa a to chyba faktycznie jedyna różnica..

tak mi się wydaje :mysli:

dwuczęściowa tzn że śruba składa się z : śruby + podkładki osadzonej na gorąco w podtoczeniu śruby przez co nie da się jej ściągnąć. Podkładka jest specjalnie uformowana. Od strony łebka śruby jest płaska od strony felgi jest półkolista. Robi się tak po to żeby podczas dokręcania śruba nie wyrabiała gniazda otworu felgi bo w takiej śrubie podczas dokręcania łeb śruby ora podkładkę która jest odkuta z podobnego materiału jak śruba więc hu.. się jej dzieje w porównaniu do "miękkiego" gniazda dla śruby w feldze.

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:46_________________________________________________

BTW oba te przyciski to farsa..atrapy :)

:( pier...lisz a ja myślałem że to może coś do utwardzania zawiechy bo to wersja 3,2FSI 250PS i takie agro :wallbash:

No niestety ale to ściema.

Hmm to ciekawe jak uargumentować zastosowanie tych śrub akurat w wersjach "S".

Kurcze ile to motoryzacja zna tajemnic :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

Cultstyle.pl 2010 - first show - są i A4:) Jak już było gdzieś na forum to sorry;)

Opublikowano

Hmm to ciekawe jak uargumentować zastosowanie tych śrub akurat w wersjach "S".

Kurcze ile to motoryzacja zna tajemnic :decayed::naughty:

bo takie śruby to "wypas" zazwyczaj są kute jako jedna całość a takie są dużo trudniejsze technologicznie do wykonania no i jest lepsze centrowanie śruby w otworze bo śruba lekko pływa na podkładce czyli lepszy docisk i bezpieczeństwo że się nie odkręci

Opublikowano

ja nadal twierdzę że te różnice w oznaczeniach to wytrzymałość śrub :)

skoro tylko eski ( większa moc ) i allroad ( większe obciążenia - teren ) je mają to coś w tym musi być

Opublikowano

Czyli mogę je brać? :decayed: Bo potrzebuje...zapierd..ą mi jeszcze te 20 pod marketem gdzieś i będzie :polew: :polew:

Opublikowano

bierz, raz się żyje :decayed:

Opublikowano

No nie chce mi się odsyłać tego.. :decayed: kurde znalazłem wpis only for S5 :mysli:

Jasna cholera cena u nas w salonie taka sama obu kompletów.204zł.

Opublikowano

gdyby ktoś planował weekendy z wiekszym wyprzedzeniem to zapraszam http://web.me.com/rmikos/Witryna/Salt_Cup.html

Opublikowano

śruby są pewnie takie same. Róznią się tym że leżą na innej (wyższej) półce niż te dla tej chołoty i pospólstwa z A5... (żeby przypadkiem coś nie przeskoczyło)

To tak samo jak z tym że człowiek jeżdzący s5 ma migrene, a gnoja z a5 łeb nap***a...

Opublikowano

śruby są pewnie takie same. Róznią się tym że leżą na innej (wyższej) półce niż te dla tej chołoty i pospólstwa z A5... (żeby przypadkiem coś nie przeskoczyło)

To tak samo jak z tym że człowiek jeżdzący s5 ma migrene, a gnoja z a5 łeb nap***a...

Siemian co Ty pleciesz to czemu cena ta sama? :decayed: coś dziwny marketing to byłby.. :decayed:

I nic mnie nie napier..a :polew:

Opublikowano

oj sorki myślałem że masz s5 :decayed::wink4::polew:

Opublikowano

oj sorki myślałem że masz s5 :decayed::wink4::polew:

:bicz3: :bicz3: :D :laghing2:
Opublikowano

oj sorki myślałem że masz s5 :decayed::wink4::polew:

witamy myster kropka pierdzi pupke :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.