Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.....kobieta wymusiła pierwszenstwo ......Samicą powinni zabrac prawo jazdy :evil: :evil: :evil:

ojtam ojtam to nie wiesz że dzisiaj mają święto i wszędzie pierwszeństwo :gwizdanie:

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

No chyba z liścia :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

No chyba z liścia :kox::naughty: :naughty: :naughty:

eeee... no chyba przez te 5 godzin się polubili :wstydliwy:

Opublikowano

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

No chyba z liścia :kox::naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

Tak nawet 4 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale kwiatka jej się rozumie dałeś :rolleyes:

Tak nawet 4 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

od klubu A4 :naughty:

Opublikowano

Odebrałem Audice ( zderzak przedni i tylni S-line + chromy założone wokoło szyb ) przed 13-stą , założyłem letnie laczki, wyjechalem z myjki i ok 15-stej kobieta wymusiła pierwszenstwo ;( zderzak i maska do wymiany :wallbash: :wallbash: :wallbash: się k... nacieszylem .............. 2 godziny :wallbash: ;(

zdjcie1386.jpg

Samicą powinni zabrac prawo jazdy :evil: :evil: :evil: ehhh na Policje czekałem 5 godzin jakaś paranoja :confused4:

Mam dość całego zajebanego dnia , idę spać :hi:

no ja bym się wkurwił ale z drugiej strony to tylko auto. Dostaniesz kasę, czy oddasz do ASO i Ci zrobią jak nowe ;-)

Opublikowano
:hi: Gruchol a czemu ta RSka ma nie ORI lusterka????
Opublikowano

Cuber wspolczuje na maxa :disgust:

Opublikowano

uuuuu Cuber... :confused4: :confused4: ;( ;(

Tyle dobrze ze w koło nie pierdolneła

Opublikowano

Odebrałem Audice ( zderzak przedni i tylni S-line + chromy założone wokoło szyb ) przed 13-stą , założyłem letnie laczki, wyjechalem z myjki i ok 15-stej kobieta wymusiła pierwszenstwo ;( zderzak i maska do wymiany :wallbash: :wallbash: :wallbash: się k... nacieszylem .............. 2 godziny :wallbash: ;(

zdjcie1386.jpg

Samicą powinni zabrac prawo jazdy :evil: :evil: :evil: ehhh na Policje czekałem 5 godzin jakaś paranoja :confused4:

Mam dość całego zajebanego dnia , idę spać :hi:

Ja bym na twoim miejscu jeszcze szybciej zmieniał koła niż je założyłeś :)

Powitał :hi:

Opublikowano

no właśnie może lepiej przerzuć spowrotem zimówki żeby Ci nikt nie zarzucił że to nie przez letnie opony :/

Opublikowano

no właśnie może lepiej przerzuć spowrotem zimówki żeby Ci nikt nie zarzucił że to nie przez letnie opony :/

A jest taki przepis :?:

Jak bieżnik dobry i nie było śniegu na drodze to w czym problem :gwizdanie:

BTW Pablo byłem w tym gamesofcie na Kalinowym co go polecałeś i...

Dla mnie straszna kupa, ceny kosmos :thumbdown:

Bioshock I za 65zł, AC II 3xA 66zł :blink:

To ma jedynie sens jak kupisz np takie Black Ops, przejdziesz i pójdziesz wymienić za 20zł na inną nowość... W innym przypadku TYLKO allegro i łowienie okazji :)

BTW 2 Nowa gra na PS3 :decayed:

Opublikowano

no w sumie racja, może i nie ma.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie może lepiej przerzuć spowrotem zimówki żeby Ci nikt nie zarzucił że to nie przez letnie opony :/

a jakie to ma znaczenie ? nie ma :cool1:

Od jutra Audica wraca do ASO hehehe

:siema::hi:

Opublikowano

Cuber współczuję bardzo [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:30_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-rs4-i-wlasciciel-salon-polska-C17721675.html panowie kumpel sprzedaje gdyby ktos reflektował :)

piękne :kox: na maxa

dobrze mu poszło w Wieliczce :good:

Opublikowano

jakie to ma znaczenie ? nie ma :cool1:

no niby żadne ale jak ktoś będzie się chciał czepić to się czepi ale to chyba nie w PL ;-)

Opublikowano

jakie to ma znaczenie ? nie ma :cool1:

no niby żadne ale jak ktoś będzie się chciał czepić to się czepi ale to chyba nie w PL ;-)

Nie chyba tylko na pewno.

Nie ma przepisu, nie ma trzepiania się :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

jakieś strasznie puste to miasto, a to ponoć jedno z najbardziej zakorkowanych miast ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.