Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podziekowal za spota...podupczyl i potanczyl :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzięki również myślałem że będzie mało osób ale było ponad 10 także nieźle.

Irko podjechał na chwile swoją Q7 ABT.

KERCZI doganiałem Cię pod M1 :naughty:

Trzeba było mówić że będą wyścigi :decayed: :decayed: :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za spocika :)

Opublikowano

dzięki za spocika :)

wiedze ze zjawił sie na spocie nowy właścicel mojej B6 :wink4: zapraszamy częściej , ciekawe czy ktos poznał ze to moje auto kiedys było :mysli:

Opublikowano

dzięki za spocika :)

wiedze ze zjawił sie na spocie nowy właścicel mojej B6 :wink4: zapraszamy częściej , ciekawe czy ktos poznał ze to moje auto kiedys było :mysli:

no wlasnie cos znajoma byla mi ta b6 :):good:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 23:04_________________________________________________TOMEK:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-kombi-zderzak-tylny-tyl-s-line-i1484529343.html

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-b7-kombi-zderzak-tyl-s-line-i1479631865.html

ten Siemian Ci przywiezie :)

http://allegro.pl/zderzak-kompletny-audi-a4-8e0-s-line-07r-okazja-i1493195589.html

Opublikowano

kurde, im nowsze auto tym tańsze części ;-)

Opublikowano

wiedze ze zjawił sie na spocie nowy właścicel mojej B6 :wink4: zapraszamy częściej ,

Akurat byłem w pobliżu to wpadłem (w końcu jazda na klubowych ramkach zobowiązuje :)),

ciekawe czy ktos poznał ze to moje auto kiedys było :mysli:

Pablo też coś podejrzewał (szczególnie jak zobaczył środek) :naughty:, ale się przyznałem, że to było Twoje dzieło :hi:

Opublikowano

Juz pamietam.

Pablo chyba w snach...jedynie Leon poszedl tyle o ile...:)

Jak jechałem od plazy to widziałem Cię na światłach pod M1 i Cię dochodziłem ale pojechałeś na światłach prosto przez rondo ja w prawo na stella :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 00:32_________________________________________________

Pablo też coś podejrzewał (szczególnie jak zobaczył środek) :naughty:, ale się przyznałem, że to było Twoje dzieło :hi:

Jak zobaczyłem środek to już wiedziałem kogo ta B6 była :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Helllouuu :)

Trzeba było mówić że będą wyścigi :decayed: :decayed: :wink4:

zawsze są to nie wiedziałeś :no: następnym razem ubierz się cieplej tak żebyś do konca wytrwał to zobaczysz :evil:

Karol fajnie by było trafić taką w czarnym bo taką dokładkę solo w met. u nas na forum ma ktoś (nie pamiętam nika) w ogłoszeniach dzięki za linki ale i tak wnioskuję o kropkę dla ciebie za lans z solarą w środku zimy to nie ta marka co się jeździ z wystawioną opaloną buźką i zimnym łokciemdo czasu aż nie spłowiejesz masz ściągnąć ramki :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

19" Kercziego sie zastanawia RS czy BBS dla mnie RS bez dwóch zdań

img0883zv.jpg

Opublikowano

RS'y zdecydowanie ;-)

Opublikowano

19" Kercziego sie zastanawia RS czy BBS dla mnie RS bez dwóch zdań

img0883zv.jpg

To samo mu powiedzialem :naughty:

:hi::wink4:

Opublikowano

19" Kercziego sie zastanawia RS czy BBS dla mnie RS bez dwóch zdań

img0883zv.jpg

widzę że do wszystkich wysłał zdjęcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehhe tylko RS :wink4:

Opublikowano

Tomek mam juz zawieche wyciagnieta for You, autko ladnie siadlo... :naughty:

Opublikowano

Panowie mam pytanko? Jestem z Krakowa mam silnik 1.9 TDI 110 Km AFN .Jest ktoś w Krakowie kto czyścił turbo?i kto sie na tym zna?Chodzi mi dokładnie by wyczyścić mi turbo , wszelakie węże , zawory .Tak by było wszystko OKI.Jest ktoś taki w Krakowie lub okolicy? Pozdrowionka.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.