Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: wariaty :kox:

przypaliłeś coś :mysli:

Nie czemu :wink4:

Panowie może jakiś dzisiaj spontan na kiełbaski :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:15_________________________________________________Fajne dupeczki są w tym teledysku :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: wariaty :kox:

przypaliłeś coś :mysli:

:chytry:

Opublikowano

:siema: wariaty :kox:

przypaliłeś coś :mysli:

:chytry:

trawa marycha grass zioło itd

Opublikowano

:hi: Coś takiego dzisiaj napotkałem na zakopiance masakra jak to chodzi

324ebd216519fc59m.jpg

Opublikowano

:hi: Coś takiego dzisiaj napotkałem na zakopiance masakra jak to chodzi

324ebd216519fc59m.jpg

Ty widziałeś serie GT-R która ma 3.6s do 100km/h :decayed:

Jak zobaczysz tą wersję to dzwoń do mnie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.msg1511422#msg1511422

Opublikowano

:hi: Coś takiego dzisiaj napotkałem na zakopiance masakra jak to chodzi

324ebd216519fc59m.jpg

Ty widziałeś serie GT-R która ma 3.6s do 100km/h :decayed:

Jak zobaczysz tą wersję to dzwoń do mnie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.msg1511422#msg1511422

:hi: Coś takiego dzisiaj napotkałem na zakopiance masakra jak to chodzi

324ebd216519fc59m.jpg

Ty widziałeś serie GT-R która ma 3.6s do 100km/h :decayed:

Jak zobaczysz tą wersję to dzwoń do mnie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.msg1511422#msg1511422

Spoko nie ma sprawy

Opublikowano

Cieszy oko :naughty:

airenawallapack1625.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cieszy oko :naughty:

airenawallapack1625.jpg

:kox: :kox: :kox:

Oj Pablo... Obrazek idealnie odzwierciedlający Ciebie... Fajny samochód i fajna du.pa... Choć z drugiej strony ani całego samochodu ani całej du.py nie widać :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 23:20_________________________________________________

Co Wy kurde, beze mnie pijecie?? :mysli:

Opublikowano

ja czekam na Ciebie jutro wieczorem :naughty:

Opublikowano

:siema: wariaty :kox:

przypaliłeś coś :mysli:

:chytry:

trawa marycha grass zioło itd

:chytry:

Opublikowano

Cieszy oko :naughty:

airenawallapack1625.jpg

:kox: :kox: :kox:

Oj Pablo... Obrazek idealnie odzwierciedlający Ciebie... Fajny samochód i fajna du.pa... Choć z drugiej strony ani całego samochodu ani całej du.py nie widać :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 23:20_________________________________________________

Tranzitpowerze aleś ześ jebnął :polew:

:siema: wariaty :kox:

przypaliłeś coś :mysli:

:chytry:

trawa marycha grass zioło itd

:chytry:

:mysli:

Opublikowano
:hi:, a przeprowadzki kończą dużym bólem głowy :wallbash:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

jarko dziś sie przygotuj bo znowu może braknąć :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jarko dziś sie przygotuj bo znowu może braknąć :naughty:

jarko dzisiaj pije... Na weselu :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
jarko dziś sie przygotuj bo znowu może braknąć :naughty:

jarko dzisiaj pije... Na weselu :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Ty farciarzu :naughty:

Opublikowano
jarko dziś sie przygotuj bo znowu może braknąć :naughty:

jarko dzisiaj pije... Na weselu :kox::naughty: :naughty: :naughty:

A cóż to za wesele, że gość ma dostęp do neta o 17:54 :gwizdanie:

Jakieś nowoczesne to wesele :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.