Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ktoś by chciał film Home S.O.S to moge wypalić płytke DVD 8.5 GB w rozdzielczości 1080p ( full hd) :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poproszę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema: Spiochy :hi:
Opublikowano

Jakoś nie lubie aut tej marki, ale ten jest wyjątkowo spaprany :sick3:

Właścicielem może być jedynie wieśniak granatem od pługa oderwany :decayed:

BTW :hi:

Opublikowano
  • Autor

k... ale dramat zrobił z tej bejcy :wallbash:

Opublikowano

ta beta :thumbdown: , no i :hi:

Opublikowano

Jakoś nie lubie aut tej marki, ale ten jest wyjątkowo spaprany :sick3:

Właścicielem może być jedynie wieśniak granatem od pługa oderwany :decayed:

k... ale dramat zrobił z tej bejcy :wallbash:

ta beta :thumbdown:

Trzeba być j**niętym żeby tyle kasy wydać i zrobić takie paskudne auto :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak to powiedział poeta wieśnioki nie znacie się na sztuce kubizm-u motoryzacyjnego :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew:

No i :hi:

BTW cholera byłem na przegladzie moim 18 letnim opelkiem i gdzies lekko cieknie olej spod uszczelki.

sk***iel nie podbił.A 100 wział kazał naprawic.

Przerobiłem tych mechanikow od sroca ale tematy sie wykruszyly i nie mam teraz dobrego TANIEGO warsztatu do takiego auta.

Mozecie cos polecic?

Opublikowano

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo nie zrobił.

Reguły sie chyba zmieniły.

Teraz płacisz chyba czy dostajesz czy nie.Skierował mnie na poprawe uszczelki dał 2 tygodnie i kazal wrocic.

Potem dopłata 21zł i spokoj.

Pewien tego nie jestem ale tak to chyba teraz jest.

Opublikowano

Pablo nie zrobił.

Reguły sie chyba zmieniły.

Teraz płacisz chyba czy dostajesz czy nie.Skierował mnie na poprawe uszczelki dał 2 tygodnie i kazal wrocic.

Potem dopłata 21zł i spokoj.

Pewien tego nie jestem ale tak to chyba teraz jest.

nie zrobił Cię w balona, teraz tak jest, płacisz kasę i nieważne czy przejdzie czy nie, jak nie przechodzi to zabiera Ci dowód i musisz naprawić usterkę i wrócić na przegląd, wiem bo ojciec prowadzi OSKP

btw :hi:

Opublikowano

Pablo w sumie cos ostatnio mowil ze robi pieczatki z ziemniakow i moze kazda zrobic :naughty: takze Pawel, pisz PW i zalatwiaj :decayed:

siemanko :hi:

Opublikowano

Pablo w sumie cos ostatnio mowil ze robi pieczatki z ziemniakow i moze kazda zrobic :naughty: takze Pawel, pisz PW i zalatwiaj :decayed:

siemanko :hi:

:polew:

Ma się znajomości :naughty::decayed:

Opublikowano

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

tylko czasem aż przesadzają

mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto

a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.