Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dobrego dnia zycze
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na L4 sa dobre dni :kox: Siema ludki :)

Opublikowano

Na L4 sa dobre dni :kox: Siema ludki :)

Na L4 się siedzi w domu a nie, bo Cię jeszcze sprawdzą tak jak robili u mnie w pracy :gwizdanie:

Opublikowano

Kto pracodawca? :tongue4: Nie ma takiej opcji :decayed:

Opublikowano

ja od tygodnia na L4 siedze i jeszcze 10 dni :kox:

nadrabiam zaległości kinowe i pogrywam na PC :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________sprawdzić Cie moze ZUS :gwizdanie: ale to trzeba by chyba rok chorować

Opublikowano

Jak jesteś ponad miesiąc na L4 to pracodawca może zrobić Ci kontrolę w domu i Cię sprawdzić, u mnie taki jeden w media ściemniał i 4 miesiące był na L4, sprawdzili go i się to źle dla niego skończyło :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:02_________________________________________________

Kto pracodawca? :tongue4: Nie ma takiej opcji :decayed:

Jak robisz u jakiegoś "Włodka" to Cię nie sprawdzi :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

mnie tam mogą sprawdzać :decayed:

Opublikowano

mnie tam mogą sprawdzać :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Władek nie Władek nikt mnie nie sprawdzi :decayed:

Opublikowano

Władek nie Władek nikt mnie nie sprawdzi :decayed:

To uważaj bo jeszcze ten dziadek przyjdzie do Ciebie Cię sprawdzić i Ci zapoda taki mieczem :decayed: :decayed: :decayed:

"wyciekł urywek z najnowszej części STAR WARS" :polew:

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:15_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czyzbys Jarek oglądał SOS Ziemia :mysli:

Ładniej brzmi "Home" - tak, przypadkiem kiedyś na HBO widziałem i potem jeszcze kilka razy oglądałem...

Miazga :kox:

Niedawno oglądałem i było tam właśnie o LV i Dubaju ; ] Film działa na wyobraźnię szczególnie w 1080p ; ]

Opublikowano

:hi:

Kto pracodawca? :tongue4: Nie ma takiej opcji :decayed:

do 30 dni L4 płaci pracodawca powyżej tego ZUS. Pracodawca ma prawo Cię sprawdzić czy nie symulujesz i jeśli np. masz w zwolnieniu że "chory ma leżeć" a zobaczy cię dżińsikach i hawajskiej koszuli browarkiem w ręku to ma prawo zawiadomić ZUS że "zdrowiejesz" nie zgodnie z zaleceniem lekarza jak chorujesz ponad 30 dni to ZUS przeważnie z bomby wzywa Cię na komisię lekarską lub pojawia się u ciebie jeśli jesteś obłożnie chory bo oni bardzo nie lubią płacić z fudnuszu chorobowego :wink4:. Moja żona np. była dwa ostanie miechy w czasie ciąży na L4 i wezwali ją na komisię czy czasem nie symuluje tylko nie wiem czego że nie jest w ciąży :wallbash: lekarka na komisij ją przepraszała za to że musiała przyjść i pokazać to co jest oczywiste ale takie są zasady w ZUS w końcu za coś muszą dostawać tą kasę te wszystkie biurwy z ZUS-u a nie tylko za wydawanie odpowiednich formularzy.

Opublikowano

Czyzbys Jarek oglądał SOS Ziemia :mysli:

Ładniej brzmi "Home" - tak, przypadkiem kiedyś na HBO widziałem i potem jeszcze kilka razy oglądałem...

Miazga :kox:

Niedawno oglądałem i było tam właśnie o LV i Dubaju ; ] Film działa na wyobraźnię szczególnie w 1080p ; ]

No dokładnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarek, odbieraj TF!!!! :gwizdanie:

Opublikowano

Jarek, odbieraj TF!!!! :gwizdanie:

Tak jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest :decayed:

:decayed:

Opublikowano

mnie tam mogą sprawdzać :decayed:

Byle nie w sobote wieczorem :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.