Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo zarzadca :))))

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo zarzadca :))))

Opublikowano

Pablo zarzadca :))))

A Tobie jak pasuje godzina Klubowiczu :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Opublikowano

Podziękował za spota :)

KERCZI :naughty:

Opublikowano

Pablo no iś pokozoł, nie dosc ze mialem zewnatrzny zakret i jeszcze 19 to dostales w pupe... :)))

Opublikowano

Również podziękował :hi:

Opublikowano

Pablo no iś pokozoł, nie dosc ze mialem zewnatrzny zakret i jeszcze 19 to dostales w pupe... :)))

Nie ścigałem się bo tam auta wystawały na ulicy i zahamowałem, nie chciałem ryzykować :wink4:

A myślę że byś mi nie odjechał :wink4:

Będziesz chciał to się sprawdzimy na bora w któryś czwartek jak będą się zjeżdżać :naughty:

A teraz jak lookałem na Ciebie to bym powiedział że masz bardziej przyciemnione szyby niż I stopniem tak więc jest ok :good:

A najlepsza była Piła na RNSie :polew:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota :hi:

Opublikowano

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

Opublikowano

:hi: dzięki za spocika

dla porównania standard zawiecha i -30mm :naughty:

1d989834ebd33f7cmed.jpg

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________i oczywiście jakby ktoś jeszcze nie widział różnicy między s-line a zwykłym zderzakiem :wink4:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________a tu robiłem przymiarke moich 17 tek wiem ze szału nima ale stwierdziłem ze jak na tej feldze bedzie mi sie dobrze jeździć to za rok pójde w większy rozmiar no chyba ze ktoś bedzie chętny na zamiane.

5f761bfb3c602f2cmed.jpg

i bez gumy bo tak najbardziej lubie :tongue4:

65fabfb6e73dc57fmed.jpg

:decayed: wygląda dość dziwacznie bez opony przyznacie i na windzie[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:35_________________________________________________jakby ktoś pytał to oponke ściągnałem rękami na poczekaniu :wink4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano
:hi::)
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:Przemian dzięki za pomoc :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.