Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich :)

mam problem jeśli chodzi o dymienie i o turbo. Czy znalazłby się ktoś kto posiada Vag'a i miałby chęć się spotkać gdzieś w Krakowie albo w okolicy aby pomógł zdiagnozować problem??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich :)

mam problem jeśli chodzi o dymienie i o turbo. Czy znalazłby się ktoś kto posiada Vag'a i miałby chęć się spotkać gdzieś w Krakowie albo w okolicy aby pomógł zdiagnozować problem??

Niedziela , Spot Galeria Kazimierz godzina 18-30 :kox:

Opublikowano

a będzie ktoś z Vag'iem?to postaram się byc:)

Opublikowano

a będzie ktoś z Vag'iem?to postaram się byc:)

To będzie ostatni spot przed zlotem w Bukowinie powinno być więcej osób :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________

witam wszystkich :)

mam problem jeśli chodzi o dymienie i o turbo. Czy znalazłby się ktoś kto posiada Vag'a i miałby chęć się spotkać gdzieś w Krakowie albo w okolicy aby pomógł zdiagnozować problem??

Niedziela , Spot Galeria Kazimierz godzina 18-30 :kox:

A nie teraz 19:00 :decayed:

Opublikowano

widzieliscie kiedys wydech S-LINEa? :)

kolejny moj mod na liscie ktory mi brakuje do maxa :polew: :polew: :polew:

http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-s-line-sportpaket-C17224189.html

A widziałeś kiedyś...

* NAJNOWSZY KOLOROWY WYŚWIETLACZ KOMPUTERA POKŁADOWEGO

???? :):polew: :polew:

Opublikowano

zapomniał tylko z tego co widzę dodać że auto ma wyśmienicie hu-ową skrzynię multitronic a Q to sobie chyba sam dorezał bo w multi go nie było

Opublikowano

zapomniał tylko z tego co widzę dodać że auto ma wyśmienicie hu-ową skrzynię multitronic a Q to sobie chyba sam dorezał bo w multi go nie było

Ewidentnie mu zazdroscisz :)

On moze poprzez Quatro rozumie ten komplet felg :D

Opublikowano

zapomniał tylko z tego co widzę dodać że auto ma wyśmienicie hu-ową skrzynię multitronic a Q to sobie chyba sam dorezał bo w multi go nie było

Ewidentnie mu zazdroscisz :)

On moze poprzez Quatro rozumie ten komplet felg :D

:facepalm: Ależ Wy czytacie ogłoszenia... Przecież gość ma Quatrro a nie Quattro. Być może w Quatrro występowały multitroniki :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma ktoś telefon blackberry ?

Opublikowano

ma ktoś telefon blackberry ?

No u nas mało kto takiego blackberry używa, telefon bardziej dla "byznesmena" niż do lansu.

Chociaż na koncercie U2 było stoisko blackberry :decayed:

Opublikowano

no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili )

tylko nie wiem, który model kupić

Opublikowano

no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili )

tylko nie wiem, który model kupić

iphone ma MobileMe :), a co do blackberry to mój menger ma i uważa że jest genialny ma model 8900 bold[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________manager [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________albo menadżer czy jakoś tak

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili )

tylko nie wiem, który model kupić

iphone ma mobile me :), a co do blackberry to mój menger ma i uważa że jest genialny ma model 8900 bold[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________manager [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________albo menadżer czy jakoś tak

:polew: :polew: :decayed:

menażka :kox:

Opublikowano

no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili )

tylko nie wiem, który model kupić

iphone ma MobileMe :), a co do blackberry to mój menger ma i uważa że jest genialny ma model 8900 bold[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________manager [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________albo menadżer czy jakoś tak

:polew:

Opublikowano

potwierdzam, dziś byłem w pracy i śmieszna była ta akcja z tym paskiem na torach, gość powinien iść na kurs doszkalający z jazdy bo uciekać to trza umieć :decayed::polew:

Opublikowano

Ale urwal :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.