Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pier..lnął nim jak workiem kartofli :polew: :polew:

Dobrze tak kogucikowi,oduczy się zaczepek :)

Dziś też o mało a sam miałbym sparring na poczcie :decayed: :decayed:

jakiś bidny emeryt wcisnął się przed ciebie po emeryture :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie gorzej para j**niętych psychicznie stwierdziła że jak są przy okienku to nie wolno podejsc po druczek.Pajac zaczął rekami mi machać przed gębą,więc miałem dziś szybką lekcję "medytacji" co by mu nie wypłacić ile fabryka dała :decayed: :decayed:

Hehe na koncu sie dowiedzialem od Pan w okienkach ze oni robia taki cyrk raz w tygodniu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjarany z zangieffa :kox:

Pijany mistrz :D Młody po upadku wygladał jak Ty za tydzień :P

439_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

a to czasem nie to samo co np. w bejcy 525D :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany mial ktos z was kontakt z Range Roverem z lat 96-98? Silnik 2.5TD??Chodzi mi o awaryjnosc tej jednostki

TDS :sick3: Słaby do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak montowali to w BMW.Kiepski silnik??Nie chodzi mi o osiagi tylko o awaryjnosc.Bo ponad 2 tony ciezko zwawo rozpedzic w gre wchodzi tez 4.6+nitro(LPG) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak montowali to w BMW.Kiepski silnik??Nie chodzi mi o osiagi tylko o awaryjnosc.Bo ponad 2 tony ciezko zwawo rozpedzic w gre wchodzi tez 4.6+nitro(LPG) :decayed:

Miałem dwa TDS-y ale w E34 i E39 Pękające głowice i padający nastawnik pompy i rozdzielacz to standard w tym modelu. Przy takiej masie jak LR to dość częste problemy z sprzęgłem. Ogólnie nie polecam bo zadbanego znaleźć to jak wygrać w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie polecasz w ogóle RR czy tego silnika? TDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa sąsiad właśnie zadzwonił do mnie że jakieś skurwy.. mi się kręcą teraz przy aucie i coś grzebali przy zamku to zdupcyli jak się wydarłem przez okno :wallbash:

2 tygodnie trzymam auto pod blokiem (a tak to od początku kiedy kupiłem na parkingu strzeżonym), zawiozłem teraz z powrotem na parking strzeżony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: do spania :evil:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:20_________________________________________________spotkałem Manie pod Tesco pół godziny temu i juz szykuje gardło na bukowine

Przemian Ty wiesz co robisz godząc sie z Nim spać w jednym pokoju :mysli: toż to niedzwiedź i chrapie podobnie podobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: do spania :evil:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 01:20_________________________________________________spotkałem Manie pod Tesco pół godziny temu i juz szykuje gardło na bukowine

Przemian Ty wiesz co robisz godząc sie z Nim spać w jednym pokoju :mysli: toż to niedzwiedź i chrapie podobnie podobno

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa sąsiad właśnie zadzwonił do mnie że jakieś skurwy.. mi się kręcą teraz przy aucie i coś grzebali przy zamku to zdupcyli jak się wydarłem przez okno :wallbash:

2 tygodnie trzymam auto pod blokiem (a tak to od początku kiedy kupiłem na parkingu strzeżonym), zawiozłem teraz z powrotem na parking strzeżony..

Pablo to dzwoń na pały...... :rolleyes: to znaczy na Policje żeby przepatrolowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...