Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: przy sobocie , wstać do pracy w weekend masakra :wallbash:

Złota ja Ci jeszcze dodam że pistolet do wlewu paliwa zawsze chwytaj ten zielony nie czarny :wink4:

Cuber przy sobocie o 8 na nogach czyżbyś wstawał karmić Juniora :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jak tu letnie zakładać...? :gwizdanie:

Opublikowano

no z letnimi narazie nie bardzo choć nie spodziewam sie żeby ten stan sie długo utrzymał

Opublikowano

no niektorzy letnie juz maja dawno zalozone :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cuber [/color] przy sobocie o 8 na nogach czyżbyś wstawał karmić Juniora

:decayed:

no z letnimi narazie nie bardzo choć nie spodziewam sie żeby ten stan sie długo utrzymał

eee tam nie bardzo , jak nie zalega śnieg wiec nie ma co marudzić, Od poniedzialku 11 stopni i bezchmurne niebo :kox:

no niektorzy letnie juz maja dawno zalozone :kox: :kox: :kox:

:good::naughty:

Opublikowano

same ranne ptaszki :naughty:

ja też!

dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Witam

Czy to do mnie :mysli:

Tomasz jak sie pojawisz walnął byś mi jakiegoś posta na temat silników benzynowych w B6. moze być na PV

dobry wieczór all :>

Generalnie w B6 benzyna to :sick3: z wyjątkiem rozwojowego 1,8T i 2,0FSI chociaż ten też jest bez szału ale lepszy od zwykłego 2,0 131PS ale jeśli ktoś planuje założyć do tego (FSI) junkersa to trzeba zapomnieć bo koszty wysokie jak i oszędność też dyskusyjna (wymuszona praca w cyklach gaz/benzyna)

Nie wiem co Cię interesuje.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

Opublikowano

Pablo coś zrobił z ta pogodą ? :wallbash:

:siema:

Też jestem zły na siebie :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 14:19_________________________________________________

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

Ee się przejmujesz ja na letnich 19" mam rezerwę 15" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

jeden kij, masz otwarty mechanizm różnicowy, choć dobrze jak koła mają taki sam obwód, czyli może być 15 ale opona wyższa

Opublikowano

Panowie jest ładne i z pewnego źródła RS6 za ok 60 tys gdyby ktos chciał rodzinne kombi

Opublikowano

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

jeden kij, masz otwarty mechanizm różnicowy, choć dobrze jak koła mają taki sam obwód, czyli może być 15 ale opona wyższa

Dokładnie mechanizm różnicowy powinien Ci kompensować różnice byle nie jeździć z dużą różnicą w obwodzie z dużymi prędkościami przeważnie podają żeby nie przekraczać 80km/h

powiedzmy że jak masz 15" 195/60 (śr. 61,5cm) to odpowiada wysokością dla 17" 225/40 (śr 61,1cm) więc taki zestaw nic nie zaszkodzi wszystko inne lepiej nie cisnąć auta lub może zgłaszać błąd ABS/ESP

jezu moja głowa.... :smutas: :smutas:

tak to jest w autach bez ramek trzeba bardziej się schylać :naughty:

Opublikowano

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

tyle że jak chcialbys zmieniac hamulce to 15 odpada

Opublikowano

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

tyle że jak chcialbys zmieniac hamulce to 15 odpada

A jak byś chciał od S4 to 16 odpadają :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.