Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________W najnowszym odcinku Moto-On na Tvn Turbo Adaś Kornacki testuje najnowszą A6 C7 :kox:

Dziś była premiera o 10:00 a wieczorem jest o 19:50 to trzeba w tygodniu oglądnąć chyba że weźmiecie tv na spota :decayed:

nagraj sobie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________W najnowszym odcinku Moto-On na Tvn Turbo Adaś Kornacki testuje najnowszą A6 C7 :kox:

Dziś była premiera o 10:00 a wieczorem jest o 19:50 to trzeba w tygodniu oglądnąć chyba że weźmiecie tv na spota :decayed:

nagraj sobie :)

Nie mam nagrywarki :kwasny:

Spoko będzie powtórka w tygodniu :wink4:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________W najnowszym odcinku Moto-On na Tvn Turbo Adaś Kornacki testuje najnowszą A6 C7 :kox:

Dziś była premiera o 10:00 a wieczorem jest o 19:50 to trzeba w tygodniu oglądnąć chyba że weźmiecie tv na spota :decayed:

oglądałem dziś rano, warto obejrzeć, nowy typ nawigacji robi niezła robotę

btw :bry:

Opublikowano

odebrałem Audiole wczoraj i wreszcie jest juz bez podbitego oka :wink4:

obyś się dłużej cieszył niż ostatnio :wink4:

Witam wszystkich

Opublikowano

Ahoj :)

Już dawno nie miałem takiego czegoś, że cieszę się z końca weekendu :D Heheheh

Jeszcze 3 zakichane dni tygodnia.... iiiii...... :) Banda :)

Opublikowano

A to dla tych co im brakło na pokój w BT a chcieli by się pojawić (zawsze można przekimać w autku :naughty:)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1517743791

Opublikowano

Pablo, ani jedna sekunda tego filmu nie byla smieszna. Nie wspomne o tym podkładzie. Ktoś chciał Borewicza podrobić ale marne wydanie.

Opublikowano

Ok pany do zobaczenia na ostatnim spocie przed BT :naughty::wink4:

Opublikowano

Będe :kox:

Opublikowano

Sory panowie, ja usnalem pod koniec meczu i sie wlasnie obudzilem.. 39st gorączki :disgust: :disgust:

Opublikowano

biedactwo :pociesz:

Opublikowano

Witam po przerwie :D Chciałbym się was zapytać coś ciekawego :D

Bo kumpel sobie kupił Skode octavie 90 km z czipem i ma coś 115km i 250Nm

a Ja w mojej władcy pierścienia (szosy) mam tylko 125km i 150 Nm.

Nie wiem czy tyle mają Nm podane przezmnie auta ale on ma o 100Nm więcej bo kiedyś patrzyliśmy na interecie i on ma taką kartke.

Zakład 1km tam i 1km spowrotem do mety. Oczywiście o Skrzynke Piwa Tyskacza.

I co powiecie na to ?

Nie raz już audica pokazywała swoje i wiem że gdyby to nie była octavia po tuningu to bym się nie martwił ale te moment obrotowy mnie denerwuje.

Piękna Ala już nie raz wygrzmociła pasacioki 1.9 TDI 130 KM.

Także wiem że mam mocy toszke pod maską i wiem że ona może to wygrać :D

Opublikowano

Witam po przerwie :D Chciałbym się was zapytać coś ciekawego :D

Bo kumpel sobie kupił Skode octavie 90 km z czipem i ma coś 115km i 250Nm

a Ja w mojej władcy pierścienia (szosy) mam tylko 125km i 150 Nm.

Nie wiem czy tyle mają Nm podane przezmnie auta ale on ma o 100Nm więcej bo kiedyś patrzyliśmy na interecie i on ma taką kartke.

Zakład 1km tam i 1km spowrotem do mety. Oczywiście o Skrzynke Piwa Tyskacza.

I co powiecie na to ?

Nie raz już audica pokazywała swoje i wiem że gdyby to nie była octavia po tuningu to bym się nie martwił ale te moment obrotowy mnie denerwuje.

Piękna Ala już nie raz wygrzmociła pasacioki 1.9 TDI 130 KM.

Także wiem że mam mocy toszke pod maską i wiem że ona może to wygrać :D

Bo on ma zapewne diesla i turbo, a one maja duzo wiekszy moment obrotowy :wink4:

Opublikowano

Dzięki Pany za spota :hi: Jak zwykle było fajnie :naughty:

Opublikowano

:hi: wieczorową porą postaram się pojawić za tydzień o ile ktoś w ogóle będzie

Opublikowano

:hi: wieczorową porą postaram się pojawić za tydzień o ile ktoś w ogóle będzie

No pewnie że ktoś będzie :) Zlot kończy się ok 14-stej więc czysto teoretycznie na 19-stą można dojechać na spota. Choć z drugiej strony rozumiem że trzeba będzie ciężkiego kaca leczyć :decayed:

Ja w każdym razie będę i z tego co wiem kilka osób się pojawi. Tak więc do zobaczenia za tydzień :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota i KFC :wink4:

Przemian miałeś być i co? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.