Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki Koledzy za spota :good:

Transitpower jutro wyślę Ci PW jak się coś dowiem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Koledzy za spota :good:

Transitpower jutro wyślę Ci PW jak się coś dowiem

Będę ogromnie zobowiązany. Ba, już jestem :)

Dziękuję Ci bardzo :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota i KFC :wink4:

Przemian miałeś być i co? :)

Uczepiłeś się. Po niedzieli kolejnej będziesz już miał mnie dość :D

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika :notworthy: no i KFC-a :kox:

Opublikowano

Kurde Pablo mogłem nagrac Twoj start na telefon :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Opublikowano

co znowu wywinal?

Opublikowano

Dzięki panowie za spota było tym razem mega :kox: hahaha

I wy***ałem nawet A5 3.0 TDI zrobioną na ok 300KM :kox:na dwóch pierwszych biegach :D:polew:

Kurde Pablo mogłem nagrac Twoj start na telefon :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Trzeba było :polew::decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:23_________________________________________________

:hi: wieczorową porą postaram się pojawić za tydzień o ile ktoś w ogóle będzie

No pewnie że ktoś będzie :) Zlot kończy się ok 14-stej więc czysto teoretycznie na 19-stą można dojechać na spota. Choć z drugiej strony rozumiem że trzeba będzie ciężkiego kaca leczyć :decayed:

Myślę że jak będziemy na sile to podjedziemy na spota :wink4:

Opublikowano

Pablo tak wystartował jakby go pocisk gonił... :decayed:

Patrze co sie dzieje i Pabla koła juz sie krecą a ja podziwiam :kox: ..potem patrze torowisko no to szkoda zawieszenia powolutku a Pablo ogień z d*py :decayed: ,potem juz lepiej no to nacisnąłem gaz...Dobre to było :)

Opublikowano

Pablo tak wystartował jakby go pocisk gonił... :decayed:

Patrze co sie dzieje i Pabla koła juz sie krecą a ja podziwiam :kox: ..potem patrze torowisko no to szkoda zawieszenia powolutku a Pablo ogień z d*py :decayed: ,potem juz lepiej no to nacisnąłem gaz...Dobre to było :)

Po tym torowisku codziennie prawie jeżdżę i można śmiało po nim szybciej jechać, nie ma tragedii :wink4:

Ale nie gadaj bo nawet mój stary parch dobrze cisnął :decayed:

Dobre było jak wjechałeś na wiadukt i myślę gdzie on jedzie na moje osiedle :mysli::decayed:

Opublikowano

No poszedł pełną fabryką to fakt :decayed: :decayed: :kox: :kox:

Opublikowano

No poszedł pełną fabryką to fakt :decayed: :decayed: :kox: :kox:

Ciekawe ile tam zostało tych koników :D

Opublikowano

Dzieki panowie za spotkanie. Przejazd do kfc jak zwykle na lajcie i zgodnie z przepisami :naughty: No i frekwencja coraz lepsza.

Opublikowano

Pablo tak wystartował jakby go pocisk gonił... :decayed:

Patrze co sie dzieje i Pabla koła juz sie krecą a ja podziwiam :kox: ..potem patrze torowisko no to szkoda zawieszenia powolutku a Pablo ogień z d*py :decayed: ,potem juz lepiej no to nacisnąłem gaz...Dobre to było :)

Po tym torowisku codziennie prawie jeżdżę i można śmiało po nim szybciej jechać, nie ma tragedii :wink4:

Ale nie gadaj bo nawet mój stary parch dobrze cisnął :decayed:

Dobre było jak wjechałeś na wiadukt i myślę gdzie on jedzie na moje osiedle :mysli::decayed:

No mozna ale na zerwanej przyczepnosci przez torowisko to zawieszenie troche dostaje po pupie :P

Opublikowano

Dzieki panowie za spotkanie. Przejazd do kfc jak zwykle na lajcie i zgodnie z przepisami :naughty: No i frekwencja coraz lepsza.

Myślę że będzie teraz coraz lepsza bo się robi ciepło (niektóre miśki śpią w zimie :D) no i godzina 19:00 większości powinna spasować :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:33_________________________________________________

No mozna ale na zerwanej przyczepnosci przez torowisko to zawieszenie troche dostaje po pupie :P

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

Opublikowano

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

Albo na Lipskiej. Zajebsty asfalt tam polozyli. Nic tylko tam smigac.

Opublikowano

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

Albo na Lipskiej. Zajebsty asfalt tam polozyli. Nic tylko tam smigac.

Tamtędy śmigaliśmy kiedyś ze spotów na rybitwy i dobra też jest prosta :kox:

Opublikowano

Karol nie zapomnij wyprać spodni przed BT :wink4:

Opublikowano

Karol nie zapomnij wyprać spodni przed BT :wink4:

I wypastowac butow :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.