Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ja tam w pko tez nie mam takiego problemu, ide do pokoju na kosciuszkowskim i pani mi daje :)

Kerczi ale masz układ z Panią :decayed:

Innym też daje? :polew:

Zarzuciłem lato dzis z tego wszystkiego.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zarzuciłem lato dzis z tego wszystkiego.

:good:
Opublikowano

:hi: ja tam w pko tez nie mam takiego problemu, ide do pokoju na kosciuszkowskim i pani mi daje :)

Kerczi ale masz układ z Panią :decayed:

Innym też daje? :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: ja tam w pko tez nie mam takiego problemu, ide do pokoju na kosciuszkowskim i pani mi daje :)

to wczoraj w tym lesie pewnie załatwiałeś kredyt :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 00:01_________________________________________________

Zarzuciłem lato dzis z tego wszystkiego.

Sprawdzałeś śruby dokręcone :mysli: bo widzę że coś ostatnio rozkojażony jesteś

Opublikowano

:hi: dobry wieczór Panowie

widze ze tematy ciekawe mnie omijają :naughty:

Pablo podziwiam Cie za cierpliwość do kolegi ale oszczędź nam na przyszłość tematów w stylu......

Quiz ? "co kupi kolega Pabla ? " a raczej czego nie kupi :gwizdanie:

co do limitów dziennych to w Pekao s.a. mozna tą operacje samemu wykonać przez internet myslałem ze w innych bankach tez tak sie da i nie trzeba do banku przychodzić :mysli:

Jak myślicie kupować juz Euro czy czekać do wakacji pójdzie do góry czy spadnie- potrzebuje na wakacje rozmienić troche kaski :mysli:

moze wypowie sie jakiś Bankowiec :naughty:

Opublikowano

:hi: dobry wieczór Panowie

widze ze tematy ciekawe mnie omijają :naughty:

Pablo podziwiam Cie za cierpliwość do kolegi ale oszczędź nam na przyszłość tematów w stylu......

Quiz ? "co kupi kolega Pabla ? " a raczej czego nie kupi :gwizdanie:

co do limitów dziennych to w Pekao s.a. mozna tą operacje samemu wykonać przez internet myslałem ze w innych bankach tez tak sie da i nie trzeba do banku przychodzić :mysli:

Jak myślicie kupować juz Euro czy czekać do wakacji pójdzie do góry czy spadnie- potrzebuje na wakacje rozmienić troche kaski :mysli:

moze wypowie sie jakiś Bankowiec :naughty:

Myślę że więcej nie będzie "Quizu" :wink4:

Mamy tu jednego bankowca to powinien się wypowiedzieć :naughty:

Ok uciekam w kimę bo trochę od rana się zrobi Km, wieczorem dam znać jak wyszło :decayed:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Jak myślicie kupować juz Euro czy czekać do wakacji pójdzie do góry czy spadnie- potrzebuje na wakacje rozmienić troche kaski mysli

Raczej juz chyba drozsze nie bedzie, zwłaszcza ze zaczyna tracic, ale jak bedzie w okolicach 4zł w sprzedazy w kantorach to chyba bym kupował, zalezy jeszcze ile chcesz wymienic.

:bry:

Opublikowano

euro jest "drogie" bo w związku z sytuacją w Japonii i możliwościami reperkusji ludzie posprzedawali mało stabilne waluty, w których też znajduję się złoty

sytuacja będzie się uspokajać, euro będzie tanieć, no chyba że Fukushima wybuchnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

Organizujemy jakieś kielbaski wieczorem ? :decayed:

Opublikowano

Organizujemy jakieś kielbaski wieczorem ? :decayed:

Jestem za :naughty:

Opublikowano

:hi:

Moze i ja wpadne na kiełbe :gwizdanie:

Opublikowano

to i ja podjade :good:

Opublikowano

O 22.00 nie wcześniej :decayed:

Opublikowano

powiem wam że nie chce mi się wierzyć żeby ktoś z tego programu nie wyjechał na wózku hu... z tego że tam jest wszystko wyobkładane pankami ale nikt nie ma kręgosłupa z gumy (z wyjątkiem małych chinek) a to co widać to boli od samego patrzenia

:hi:

kiełbasa też 21

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.