Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felg mi chłopaki z wieliczki nie oddadzą na wyjazd ;( więc "szyku" nie zadam agro tuning 16"

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki jak chcecie wcześniej jechać to lepiej się ustawmy na wylocie z Krk z ekipą ze śląska i pojedziemy wszyscy kolumną :kox:

Opublikowano

a o ktorej Oni przyjada?

Opublikowano

a o ktorej Oni przyjada?

Nie wiadomo jeszcze dlatego trzeba się zgadać :)

Tu jest temat => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193338.255

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

info dotyczące BT: Panowie i Panie , Pokoje w Ośrodku będą dostepne mniej wiecej od 15-stej w Piątek.

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Czyżby jakaś cisza przed burzą nastała :mysli: :mysli:

Przecież ta burza dopiero jutro się oficjalnie rozpoczyna... :mysli: :mysli:

Opublikowano
:hi: Cisza bo wszyscy pakują się do BT
Opublikowano

Czyżby jakaś cisza przed burzą nastała :mysli: :mysli:

Przecież ta burza dopiero jutro się oficjalnie rozpoczyna... :mysli: :mysli:

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

Opublikowano

Ale był dzwon (karambol) na skrzyżowaniu Bora i Stella korek był pod samą estakade pod al. 29-listopada :slina:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

tak coś czułem :mysli: że Przemka już pewnie nie ma bo widziałem kolejkę pod Aliorem :naughty:

Opublikowano

Ale był dzwon (karambol) na skrzyżowaniu Bora i Stella korek był pod samą estakade pod al. 29-listopada :slina:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

tak coś czułem :mysli: że Przemka już pewnie nie ma bo widziałem kolejkę pod Aliorem :naughty:

:)

Opublikowano

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

No to smacznego :naughty:

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi :)

Posiadam felgi 17'

http://allegro.pl/5x-112-s-line-audi-a6-05-225-50r17-i1517001538.html

Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum :)

Opublikowano

mam takie same felgi i nic Ci nie będzie musiał naciągać no chyba ze ....... :decayed:

jakie masz ET tych felg ? 215/50 a 225/45 to prawie to samo różnica niezauważalna może ta pierwsza guma jest ciut wyższa i węzsza

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________p.s. Kerczi wielkie dzięki za namiary na mechanika :notworthy: jak dobrze zrobi to przybędzie mu następny stały klient :)

Opublikowano

Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi :)

Posiadam felgi 17'

Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum :)

jaki znowu naciąg i uciąg :facepalm:

Panowie w tej kwestji nie ma znaczenie jakie felga ma ET to co interesuje pewnie Przemka to czy opona nie będzie za wąska na felge jaką ma. Kolego podaj jaką szerokość ma felga to Ci odpowiemy bo te informacje nie wystarczą żeby ci pomóc

Felgi mają 7,5" , 8" , 8,5" :mysli:

Od razu Ci podpowiem że jak masz 7,5" to będzie dobrze jak 8" to felga może delikatnie wystawać z opony ale to też zależy od modelu i firmy bo czasem opony z rantem ochronnym ładnie się układają nawet na szerszej feldze felga 8,5" raczej odpada chyba że lubisz GERMAN STYLE :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 16:59_________________________________________________A jeszcze prościej to sprawdzić biorąc miarkę mierząc szerokość zewnętrzną felgi i szerokość opony i już będziesz miał pojęcie jeśli szerokości są takie same lub felga jest szersza to German style jak szer felgi jest ok 1cm mniej niż opony to powinno być oko

Opublikowano

Ok, już wszystko wiem, dziękuje za pomoc :)

Opublikowano

:siema: pany :)

Ja właśnie przyjechałem spod Zakopanego i jak zobaczyłem ile ludzi jedzie w jednym kierunku i celu to zwątpiłem :shocked:

Chłopaki i jak ustaliliście godzinę wyjazdu tak żeby się zgrać z ekipą ze śląska czy jedziemy sami :mysli:

Opublikowano

ja z Ozim wyjeżdzam w przedziale 12-14

reszta pewnie wcześniej

Ty Pablo w końcu jedziesz ze mną ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.