Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy prosze was nie chciałbym żeby kiedyś na ten filmik wpadła moja córa :facepalm: mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze .....wszystkiemu winna ta ciepła wódka :embarrassed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

Koledzy prosze was nie chciałbym żeby kiedyś na ten filmik wpadła moja córa :facepalm: mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze .....wszystkiemu winna ta ciepła wódka :embarrassed:

Sklej :)

Opublikowano

Żałuję tylko że poczułeś ten ubytek w drodze za wzniesieniem :P Aleeee to Audi przecież :)

Hmm nie pamietam tego...

Okazuje sie, ze jednak zakopianka przejezdna, ale balem sie ze taki korek bedzie tez za swiatlami :confused4: Nie jest zle, poznalismy alternatywna trase :wink4:

mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze

Tomek...obawiam sie ze bylo jeszcze wczoraj kilka filmikow jak tanczysz solo... :naughty: Zapytaj Kercziego kiedy udostepni swoj :evil:

Opublikowano
:facepalm: prosze
Opublikowano

:facepalm: prosze

Tomek luzzzzzzz - najlepsze że wszyscy myślą że Ty dentysta jestes hahahahahahaha :) Nawet Prezes :D

Opublikowano

Eeee tam, fajnie bylo :tongue4: Niech wstydza sie ci, ktorzy zamulali przy stolikach i poszli spac o 23, a nie ci ktorzy sie swietnie bawili :cool1:

Opublikowano

Eeee tam, fajnie bylo :tongue4: Niech wstydza sie ci, ktorzy zamulali przy stolikach i poszli spac o 23, a nie ci ktorzy sie swietnie bawili :cool1:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:facepalm: prosze

Tomek luzzzzzzz - najlepsze że wszyscy myślą że Ty dentysta jestes hahahahahahaha :) Nawet Prezes :D

:blink: a kto taki news sprzedał :decayed:

Opublikowano

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

Opublikowano

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

Bo to bylo " jożik z bożin....." :kox:

Opublikowano

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

Hammer wraca na lawecie... :confused4:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi::przebiegly:

brak mocy, trzeba odpoczac :gwizdanie:

Opublikowano

ale na filmiku widac tylko ekipe krakowską czyżby reszta juz spała a Kraków sie tylko bawił do rana :mysli:

Opublikowano

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

Opublikowano

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

co się stało? bo się nie wyświetla zdjęcie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________ :shocked: oooo faaakkkkk przekleiłem sobie adres i dopiero teraz widzę co się stało ;(

letnie gumyy :mysli:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:34_________________________________________________nie kojaże niestety twarzy ale czy on wyjechał spod stasindy z taką grupka z kogutem na dachu ?

Opublikowano

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciiiiiiiiii.... tak mi na stare lata ehh.. :fool:

ale co tam czasem trzeba :travolta:

Opublikowano

Zameldował się :hi: :gwizdanie:

Podziękował za zlot tym którzy byli :> a Ci którzy byli nieobecni to niech skleją :decayed:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:41_________________________________________________

ale na filmiku widac tylko ekipe krakowską czyżby reszta juz spała a Kraków sie tylko bawił do rana :mysli:

Tak było dokładnie, nawet gwiazda parkietu w postaci pingwina wymiękła.

A mistrzem parkietu w gronie Kraka nie muszę mówić kto był :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

sam się sklej :wink4:

kur..a nie dałam rady :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.