Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł Panicze

Dzięki Kerczi będę wysyłał tą firmą co mi podałeś sprawdzałem dużo możliwości i chyba najtaniej będzie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Joł Panicze

Dzięki Kerczi będę wysyłał tą firmą co mi podałeś sprawdzałem dużo możliwości i chyba najtaniej będzie

:good:

Opublikowano

jay8.jpg

jak wam sie widzi carbonowa maska, pytam z ciekawości Waszych opinii :mysli: mnie sie nie podoba wcale

Opublikowano
Opublikowano

:good:
Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :good: :good:

Mam nadzieje że kiedyś podjedziesz na niedzielnego spota i zaprezentujesz cudeńko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No to pozdrowienia z bez śnieżnej Bukowiny :kox:

My z Jarkiem własnie :drunk: :drunk:

Opublikowano

szkoda że taki krótki filmik i że nie dałeś w palnik :wink4: ale wygląda mi że chyba jest bez podpiętych chłodnic bo nie zuważyłem zbiorniczka wyrów. (chyba że jest w bagażniku :decayed:) i pewnie dlatego taki krótki film :mysli:

Nagraj jak ryczy :naughty:

No to pozdrowienia z bez śnieżnej Bukowiny :kox:

My z Jarkiem własnie :drunk: :drunk:

No ten nam już tam leje do basenu :confused4:

Opublikowano

No to pozdrowienia z bez śnieżnej Bukowiny :kox:

My z Jarkiem własnie :drunk: :drunk:

Czekajcie tam na nas :naughty:

Opublikowano

czekajcie czekajcie :)

Opublikowano
  • Autor

czekajcie czekajcie :)

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No to pozdrowienia z bez śnieżnej Bukowiny :kox:

My z Jarkiem własnie :drunk: :drunk:

;( ;( ;( A tak chciałem jechać ;( ;( ;(

Wypijcie za mnie biednego żuczka chociaż jednego kielicha :drunk:

Tylko żeby nie było później :sick3:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jutro ustalamy wyjazd ekipy Krakowskiej :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:08_________________________________________________

No to pozdrowienia z bez śnieżnej Bukowiny :kox:

My z Jarkiem własnie :drunk: :drunk:

;( ;( ;( A tak chciałem jechać ;( ;( ;(

Wypijcie za mnie biednego żuczka chociaż jednego kielicha :drunk:

Tylko żeby nie było później :sick3:

:decayed: :decayed: :decayed:

Wypijemy nie jednego :wink4:

Opublikowano

Tylko żeby nie było później :sick3:

a jak co to za impreza by była :kox:

Opublikowano

Tomek o ktorej jedziemy? 12?

Opublikowano

Tomek o ktorej jedziemy? 12?

ja myślę wcześniej ale wy warjaty mnie i tak pewnie gdzieś dogonicie pod myślenicami jak was znam :kox:

Opublikowano

Ekipa śląska będzie jechała przez krk tylko oni wcześniej wyjeżdżają i u nas będą między 10:00 a 11:00, wg mnie nie ma sensu wcześniej wyjeżdżać niż o 11:00.

A pokoje dopiero będą gotowe nie wcześniej niż o 16:00 także wyjazd koło 12:00 byłby najbardziej optymalny :)

Niech reszta się wypowie.

Opublikowano

Tomek o ktorej jedziemy? 12?

ja myślę wcześniej ale wy warjaty mnie i tak pewnie gdzieś dogonicie pod myślenicami jak was znam :kox:

nie nie ja jade spokojnie i jak wyjedziesz wczesniej to raczej Cie nie dogonie...

Opublikowano

szkoda że taki krótki filmik i że nie dałeś w palnik :wink4: ale wygląda mi że chyba jest bez podpiętych chłodnic bo nie zuważyłem zbiorniczka wyrów. (chyba że jest w bagażniku :decayed:) i pewnie dlatego taki krótki film :mysli:

Nagraj jak ryczy :naughty:

zgadza się, chłodzenia jeszcze nie ma,

tutaj są jeszcze zdjęcia

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123330.210

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.