Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Złota... Amster dawał radę, miło było go poznać :wink4:

Tylko ciężko było go z Zieluchem nad ranem holować :polew:

Po 19:00 melduje się na spocie :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

Właśnie się dowiedziałem że leży w rowie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

co się stało? bo się nie wyświetla zdjęcie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________ :shocked: oooo faaakkkkk przekleiłem sobie adres i dopiero teraz widzę co się stało ;(

letnie gumyy :mysli:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:34_________________________________________________nie kojaże niestety twarzy ale czy on wyjechał spod stasindy z taką grupka z kogutem na dachu ?

Jak sobie przekleiłeś?Bo też nie widzę.

Opublikowano
DSCF9473.jpg[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:59_________________________________________________Najgorsze jest to że Hamer by się raczej o własnych siłach nie wydostał z auta więc jakby to był jakiś strumień i nikogo nie było to szkoda gadać
Opublikowano
DSCF9473.jpg
Opublikowano

miałam właśnie to zrobić :wink4:

jeszcze jedno mam :confused4:

DSCF9474.jpg

Opublikowano

no masakra :(((

Opublikowano

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Złota... Amster dawał radę, miło było go poznać :wink4:

Tylko ciężko było go z Zieluchem nad ranem holować :polew:

Po 19:00 melduje się na spocie :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

Właśnie się dowiedziałem że leży w rowie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to pomyśl że ja czasami sama muszę go transportować :tongue4:

ale z tego co szpiedzy donieśli to spał właśnie tam...

DSC07179.jpg

moje biedactwo :bicz3:

Opublikowano

to pomyśl że ja czasami sama muszę go transportować :tongue4:

ale z tego co szpiedzy donieśli to spał właśnie tam...

DSC07179.jpg

moje biedactwo :bicz3:

Nie nie on wtedy leżał gdzie indziej :decayed:

Opublikowano

wpada ktoś na spota ?

Opublikowano

no ja wlasnie nie wiem...

Opublikowano

Kerczi widziałem Cię dzis koło Jubilata widocznie wracałeś.

Opublikowano

DAVID :naughty:

dsc03359p.jpg

Opublikowano

no ja wlasnie nie wiem...

Ciebie nie pytam :decayed: To wpadaj :>

Opublikowano

Kerczi widziałem Cię dzis koło Jubilata widocznie wracałeś.

sI :)

Opublikowano

Ale mnie nie zauważyłeś pewnie "Piła" leciała.... :polew: :polew:

Opublikowano

NIE NIE :)

Pan i Pani Smith bo dostalem na BP :)

Opublikowano

:polew: :polew:

Ktoś wogóle oprócz Pabla jedzie na spota? :decayed:

Opublikowano

PABLO nie jezdzil autem 3 dni i postanowil sobie przypomniec jak to jest :naughty:

Opublikowano

NIE DO WIARY JAKIEGO MODA WLASNIE WALNELEM

DZWIEK O NIEBO LEPSZY W B6/B7 I PEWNIE W B8 TEZ...

VAGIEM W GRUPIE RADIO TRZEBA ZMIENIC NADWOZIE Z AVANT/SEDAN NA CABRIO....

DRUGA CYFRA MUSI BYC 4

EFEKT MIAZDZY...

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:32_________________________________________________Jesteście na spocie?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.