Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chętnie :good: odrobie za wczoraj :wink4:

HTC Desire miał ktoś do czynienia ?

no właśnie

HTC pfee

a mógłbyś rozwinąć tą głęboką myśl ? :mysli:

chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu :naughty:

:polew: jeszcze nie ale jak będzie to będę miał jako pierwszy :P

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:50_________________________________________________a o której sięwidzimy?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu :naughty:

:polew: jeszcze nie ale jak będzie to będę miał jako pierwszy :P

tiaaaa byle by Cię najpierw prostata nie dopadła bo możesz się nie załapać z wynikiem na benchmark i ci kibel nie udostępni linka do transferu

BTW może będzie kulig :mysli:

http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx

Opublikowano

chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu :naughty:

:polew: jeszcze nie ale jak będzie to będę miał jako pierwszy :P

tiaaaa byle by Cię najpierw prostata nie dopadła bo możesz się nie załapać z wynikiem na benchmark i ci kibel nie udostępni linka do transferu

BTW może będzie kulig :mysli:

http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx

oby nie bo ja na letnich gumach juz jezdze

Opublikowano

no to się może za bardzo pośpieszyliście z tymi gumami bo już w zeszłym tygodniu zima pokazała pazurki a w tym też ma być powtórka

no ale jak to mówią zawsze to nowy lakier :naughty:

Opublikowano

HTC Desire miał ktoś do czynienia ?

Ja mam od kilku tygodni ma też Ogr a co potrzebujesz wiedzieć? Mój lata na Andku 2.2 bez rootowania jak na razie ; ]

Opublikowano

Proponuje 20 :) ja tez juz na lecie takze ZIMO....... wiesz co :baseball:

Opublikowano

Proponuje 20 :) ja tez juz na lecie takze ZIMO....... wiesz co :baseball:

to żebyś się nie ździwił jak w bukowinie samochód zostawisz na dole :naughty:

Opublikowano

Proponuje 20 :) ja tez juz na lecie takze ZIMO....... wiesz co :baseball:

to żebyś się nie ździwił jak w bukowinie samochód zostawisz na dole :naughty:

przewiduje taka opcje :gwizdanie: wezme tez linke ze soba, bo wiem ze Ty Tomku zawsze taki pomocny jestes i napewno mnie pod ta gorke wycharatasz :kox:

Opublikowano

Proponuje 20 :) ja tez juz na lecie takze ZIMO....... wiesz co :baseball:

to żebyś się nie ździwił jak w bukowinie samochód zostawisz na dole :naughty:

przewiduje taka opcje :gwizdanie: wezme tez linke ze soba, bo wiem ze Ty Tomku zawsze taki pomocny jestes i napewno mnie pod ta gorke wycharatasz :kox:

oczywiście ja tam już od rana będę na ciebie czekał i od rana podjazd będę podlewał żebyś mógł pokazać klase jak bokiem na podjazd wchodzisz a co będzie dalej to się zoabczy :naughty: (z górki na pazurki)

Opublikowano

jak bedzie lipa to przed zlotem przeloze spowrotem - simple.

Co z kielbaskami?

Opublikowano

Co z kielbaskami?

No decydujcie się bo za chwile muszę wyjść

Opublikowano

20 jest ok

moze byc 20:15 ale rozumiem ze hala targowa?

Opublikowano

20 jest ok

moze byc 20:15 ale rozumiem ze hala targowa?

no no :good:

Opublikowano

good

Opublikowano

to i ja sie pojawie...

Opublikowano

to i ja sie pojawie...

te lancer widziałem że ostro sygnetem po ulicy teraz szorujesz :naughty:

Opublikowano

to i ja sie pojawie...

:good:

Opublikowano

to i ja sie pojawie...

:good::naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ok chłopaki to 20:15-20:30 możemy się zjeżdżać :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:16_________________________________________________Teraz w faktach pokazywali efekty kataklizmu w Japonii, przez ten ruch płyt tektonicznych wyspa przesunęła się o 2,4m, oś ziemi przesunęła się o 10cm co oznacza że doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy (w praktyce nie zauważalne).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.