Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy

To znaczy że krócej będę jeździł moją niunią ;( I każdy spot będzie krótszy o 1,6 mikrosekundy ;( A zlot będzie krótszy o 4,8 mikrosekundy ;( Qrde trzeba się powoli zacząć pakować ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy

To znaczy że krócej będę jeździł moją niunią ;( I każdy spot będzie krótszy o 1,6 mikrosekundy ;( A zlot będzie krótszy o 4,8 mikrosekundy ;( Qrde trzeba się powoli zacząć pakować ;(

Wiesz, nie mogę przez to zasnąć w nocy tak mnie to psychicznie rozjebało ;(

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się może za bardzo pośpieszyliście z tymi gumami bo już w zeszłym tygodniu zima pokazała pazurki a w tym też ma być powtórka

no ale jak to mówią zawsze to nowy lakier :naughty:

:quattro: da radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie bo ja na letnich gumach juz jezdze

Pewnie kolega pomoże :rolleyes:

jakby ktoś pytał to oponke ściągnałem rękami na poczekaniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :wallbash: :angry::kwasny: :ranting1: :vaglogi: :ranting1:

byly byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

:hi:

Podziękował za info, zamówiłem zmywarkę na tej stronce i jakieś 200 peelenów zostało w kieszeni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś ziemi przesunęła się o 10cm co oznacza że doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy (w praktyce nie zauważalne).

kur...a tak coś czułem że jest coś na rzeczy bo się ostatnio wszędzie spóźniam :mysli:

ale teraz już wiem jak się tłumaczyć :przebiegly:

Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :wallbash: :angry::kwasny: :ranting1: :vaglogi: :ranting1:

no zapieliśmy wagi zrobiliśmy logi i po parówie :naughty:

:quattro: da radę :wink4:

ale jak to widać Grześ u ciebie czasem niestety nawet Q nie wygra z ułańską fantazją kobiet :kox: ale jak to pisał wieszcz "zawsze to przynajmniej nowy lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś ziemi przesunęła się o 10cm co oznacza że doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy (w praktyce nie zauważalne).

kur...a tak coś czułem że jest coś na rzeczy bo się ostatnio wszędzie spóźniam :mysli:

ale teraz już wiem jak się tłumaczyć :przebiegly:

Dobra rozkmina :decayed:

Podziękował również za kiełbaski :)

Następnym razem proponowałbym zrobić mini spontana na kiełbaskach w NH przy placu centralnym, tam przynajmniej nie ma tych meneli którzy nas dzisiaj nawiedzali.

A chłop który tańczył "makarene" był dobry :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kielbaska robi robote :) podziekowal :wink4:

David fele dopiero robią robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, zapomnialem oddzwonic, spisz?? Jak cos to moge teraz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, zapomnialem oddzwonic, spisz?? Jak cos to moge teraz... :)

nie mam zasiegu w domu to nie pogadamy :dziura: jutro tyrkne, dobrej nocki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to ja w bilarda pykałem a Wy parówy w tym czasie szamacie :wallbash: gdybym wiedział tez bym podbił bo byłem w okolicy :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 00:45_________________________________________________ :hi: kończyłem dzień i zaczynam :tongue4: miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

:hi:

Podziękował za info, zamówiłem zmywarkę na tej stronce i jakieś 200 peelenów zostało w kieszeni:)

No to przyjedź w najbliższą niedziele na spota z największym kubełkiem KFC :decayed:

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t78408.html

ktoś wie jak zrobić takie zdjęcie zeby było jedno auto w dóch egzemplarzach jak te w tymlinku powyżej, jakim programem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...