Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy

To znaczy że krócej będę jeździł moją niunią ;( I każdy spot będzie krótszy o 1,6 mikrosekundy ;( A zlot będzie krótszy o 4,8 mikrosekundy ;( Qrde trzeba się powoli zacząć pakować ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy

To znaczy że krócej będę jeździł moją niunią ;( I każdy spot będzie krótszy o 1,6 mikrosekundy ;( A zlot będzie krótszy o 4,8 mikrosekundy ;( Qrde trzeba się powoli zacząć pakować ;(

Wiesz, nie mogę przez to zasnąć w nocy tak mnie to psychicznie rozjebało ;(

:polew:

Opublikowano
  • Autor

no to się może za bardzo pośpieszyliście z tymi gumami bo już w zeszłym tygodniu zima pokazała pazurki a w tym też ma być powtórka

no ale jak to mówią zawsze to nowy lakier :naughty:

:quattro: da radę :wink4:

Opublikowano

oby nie bo ja na letnich gumach juz jezdze

Pewnie kolega pomoże :rolleyes:

jakby ktoś pytał to oponke ściągnałem rękami na poczekaniu :wink4:

Opublikowano

Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :wallbash: :angry::kwasny: :ranting1: :vaglogi: :ranting1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :wallbash: :angry::kwasny: :ranting1: :vaglogi: :ranting1:

byly byly

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzieki za kielbaski panowie.

Opublikowano

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

:hi:

Podziękował za info, zamówiłem zmywarkę na tej stronce i jakieś 200 peelenów zostało w kieszeni:)

Opublikowano

oś ziemi przesunęła się o 10cm co oznacza że doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy (w praktyce nie zauważalne).

kur...a tak coś czułem że jest coś na rzeczy bo się ostatnio wszędzie spóźniam :mysli:

ale teraz już wiem jak się tłumaczyć :przebiegly:

Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :wallbash: :angry::kwasny: :ranting1: :vaglogi: :ranting1:

no zapieliśmy wagi zrobiliśmy logi i po parówie :naughty:

:quattro: da radę :wink4:

ale jak to widać Grześ u ciebie czasem niestety nawet Q nie wygra z ułańską fantazją kobiet :kox: ale jak to pisał wieszcz "zawsze to przynajmniej nowy lakier

Opublikowano

oś ziemi przesunęła się o 10cm co oznacza że doba jest krótsza 1,6 mikrosekundy (w praktyce nie zauważalne).

kur...a tak coś czułem że jest coś na rzeczy bo się ostatnio wszędzie spóźniam :mysli:

ale teraz już wiem jak się tłumaczyć :przebiegly:

Dobra rozkmina :decayed:

Podziękował również za kiełbaski :)

Następnym razem proponowałbym zrobić mini spontana na kiełbaskach w NH przy placu centralnym, tam przynajmniej nie ma tych meneli którzy nas dzisiaj nawiedzali.

A chłop który tańczył "makarene" był dobry :polew:

Opublikowano

No kielbaska robi robote :) podziekowal :wink4:

Opublikowano

No kielbaska robi robote :) podziekowal :wink4:

David fele dopiero robią robotę :kox:

Opublikowano

David, zapomnialem oddzwonic, spisz?? Jak cos to moge teraz... :)

Opublikowano

David, zapomnialem oddzwonic, spisz?? Jak cos to moge teraz... :)

nie mam zasiegu w domu to nie pogadamy :dziura: jutro tyrkne, dobrej nocki :>

Opublikowano
:hi: to ja w bilarda pykałem a Wy parówy w tym czasie szamacie :wallbash: gdybym wiedział tez bym podbił bo byłem w okolicy :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 00:45_________________________________________________ :hi: kończyłem dzień i zaczynam :tongue4: miłego dnia
Opublikowano

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

:hi:

Podziękował za info, zamówiłem zmywarkę na tej stronce i jakieś 200 peelenów zostało w kieszeni:)

No to przyjedź w najbliższą niedziele na spota z największym kubełkiem KFC :decayed:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

robisz dwa zdjecia ze statywu i je potem łączysz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.