Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema: Panowie a moze jutro spot zrobimy godzinkę później ? :wink4:

Ja się pojawię napewno ale okolo godziny 19-30 ( mecz )

Opublikowano

:siema: Panowie a moze jutro spot zrobimy godzinkę później ? :wink4:

Ja się pojawię napewno ale okolo godziny 19-30 ( mecz )

Jestem za :good:

Opublikowano

:siema: Panowie a moze jutro spot zrobimy godzinkę później ? :wink4:

Ja się pojawię napewno ale okolo godziny 19-30 ( mecz )

Jestem za :good:

ja też, może w końcu zdążę :)

Opublikowano

:siema: Panowie a moze jutro spot zrobimy godzinkę później ? :wink4:

Ja się pojawię napewno ale okolo godziny 19-30 ( mecz )

Jestem za :good:

ja też, może w końcu zdążę :)

No postaraj się bo większość z nowej ekipy nie zna naszego Vipa z Krk :decayed:

Opublikowano

a co tam o 19:30 też mógłbym się pojawić bo wcześniej nie dam rady

Opublikowano

:hi: ja co prawda mam jutro napięty grafik ale na chwile sie pojawie i o 19 też by mi bardziej pasowało

dziś przymierzałem laczki letnie, moje 17 ori audi 5 ramienne a kuzynka ma u mnie w garażu swoje 17 dokładnie takie same tylko ze ona jeździ audi A3 z 2003 roku i myslałem ze tam jest rozstaw 5x100 a nieprawda bo pasuja idealnie tylo et maja 56 a moje 45.

Kerczi kiedys pisał ze kupił ori i miały rozstaw 5x100 więc wolałem sie upewnic czy czasem ja nie mam podobnej historii ale wszystko jest ok widocznie starsze A3-ki miały rozstaw 5x100

Opublikowano

Ja też jak wpadnę to później więc przesuniecie mile widziane :wink4:

widocznie starsze A3-ki miały rozstaw 5x100

dokładnie te do 2004 ale te w góre mają właśnie takie duże ET więc do A4 też kupa

Moje się malują zdecydowałem się rozbić komplety i z tyłu będzie ET20 :naughty:

Opublikowano

ja szukam dystansu na tył tylko nie wiem czy 10 czy 20 mm i czy potrzebuje do tego wtedy dłuższych srub :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja szukam dystansu na tył tylko nie wiem czy 10 czy 20 mm i czy potrzebuje do tego wtedy dłuższych srub :mysli:

20 mm :kox:

Opublikowano

Przenieśmy spota już na stałe o godzinkę później bo jak widac wielu osobom to pasuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przenieśmy spota już na stałe o godzinkę później bo jak widac wielu osobom to pasuje :gwizdanie:

hmm no to poczekajmy na resztę :wink4:

Ja dzisiaj bede o 19-30 :cool1:

Opublikowano

tyz bede po 19

Opublikowano

strzała z rana

ja szukam dystansu na tył tylko nie wiem czy 10 czy 20 mm i czy potrzebuje do tego wtedy dłuższych srub :mysli:

Żeby tył był kozacki to optymalne ET to 20-25 przy feldze 7,5-8" czyli jak masz felge z ET 43 to dystans 20 będzie OK . Przód względem tyłu jest o 10mm bardziej wypchnięty. Dystans 10mm coś Ci poszerzy ale szału nie budziet a śruby musisz mieć dłuższe bez dwóch zdań o tyle o ile dokładasz dystans

U mnie tak to wygląda na rs-ie z ET20 felga 7,5" opona 18/245/40

P1050192.jpg

Przenieśmy spota już na stałe o godzinkę później bo jak widac wielu osobom to pasuje :gwizdanie:

:good:

tyz bede po 19

nie może być chyba się ogole

Opublikowano

Niechaj zatem Wam będzie :) Również przybędę na 19-stą :good:

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano
:siema: wszystkim :hi:
Opublikowano

:hi: ja co prawda mam jutro napięty grafik ale na chwile sie pojawie i o 19 też by mi bardziej pasowało

dziś przymierzałem laczki letnie, moje 17 ori audi 5 ramienne a kuzynka ma u mnie w garażu swoje 17 dokładnie takie same tylko ze ona jeździ audi A3 z 2003 roku i myslałem ze tam jest rozstaw 5x100 a nieprawda bo pasuja idealnie tylo et maja 56 a moje 45.

Kerczi kiedys pisał ze kupił ori i miały rozstaw 5x100 więc wolałem sie upewnic czy czasem ja nie mam podobnej historii ale wszystko jest ok widocznie starsze A3-ki miały rozstaw 5x100

A3 Leon Ocvavia II Toledo Golf 5 po 2003^ mają wszystkie rozstaw 5x112 i tylko inne ET :)

ilu szukasz dystansów ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

A zatem Cuber, jarko możemy od dzisiaj przesunąć godzinę spotów na 19:00 :kox:

Opublikowano

Pablo zarzadca :))))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.