Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prosze was nie chciałbym żeby kiedyś na ten filmik wpadła moja córa :facepalm: mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze .....wszystkiemu winna ta ciepła wódka :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość PrZeMiAn

Koledzy prosze was nie chciałbym żeby kiedyś na ten filmik wpadła moja córa :facepalm: mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze .....wszystkiemu winna ta ciepła wódka :embarrassed:

Sklej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję tylko że poczułeś ten ubytek w drodze za wzniesieniem :P Aleeee to Audi przecież :)

Hmm nie pamietam tego...

Okazuje sie, ze jednak zakopianka przejezdna, ale balem sie ze taki korek bedzie tez za swiatlami :confused4: Nie jest zle, poznalismy alternatywna trase :wink4:

mam nadzieje że wiecej żadnego żenua już nie zobacze

Tomek...obawiam sie ze bylo jeszcze wczoraj kilka filmikow jak tanczysz solo... :naughty: Zapytaj Kercziego kiedy udostepni swoj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, fajnie bylo :tongue4: Niech wstydza sie ci, ktorzy zamulali przy stolikach i poszli spac o 23, a nie ci ktorzy sie swietnie bawili :cool1:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: prosze

Tomek luzzzzzzz - najlepsze że wszyscy myślą że Ty dentysta jestes hahahahahahaha :) Nawet Prezes :D

:blink: a kto taki news sprzedał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

Bo to bylo " jożik z bożin....." :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: widze że wszyscy szczęsliwie wrócili to bardzo dobrze :good:

Hammer wraca na lawecie... :confused4:

kurva ten filmik wymiata- podkład muzyczny i solówka śiewaka operowego conajmniej :gwizdanie: ale ten taniec Siemian zwariowałem jak to zobaczyłem :good: ale byłes nagrzany ja pie....e :shocked:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na filmiku widac tylko ekipe krakowską czyżby reszta juz spała a Kraków sie tylko bawił do rana :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer... :confused4: ;(

DSCF9473.jpg

co się stało? bo się nie wyświetla zdjęcie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________ :shocked: oooo faaakkkkk przekleiłem sobie adres i dopiero teraz widzę co się stało ;(

letnie gumyy :mysli:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:34_________________________________________________nie kojaże niestety twarzy ale czy on wyjechał spod stasindy z taką grupka z kogutem na dachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... :confused4:

Tomasz...."bara bara bara, riki tiki tak jeśli masz ochotę...." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciiiiiiiiii.... tak mi na stare lata ehh.. :fool:

ale co tam czasem trzeba :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zameldował się :hi: :gwizdanie:

Podziękował za zlot tym którzy byli :> a Ci którzy byli nieobecni to niech skleją :decayed:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:41_________________________________________________

ale na filmiku widac tylko ekipe krakowską czyżby reszta juz spała a Kraków sie tylko bawił do rana :mysli:

Tak było dokładnie, nawet gwiazda parkietu w postaci pingwina wymiękła.

A mistrzem parkietu w gronie Kraka nie muszę mówić kto był :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...