Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo ma doświadczenie w oglądaniu aut :decayed:

do mojego taty ostatnio chłop przywiózł taką właśnie Hondę, czarna 1.4, z niemieckiego serwisu Hondy, 99 albo 00 i 80 tys przejechane :naughty:, oryginalny przebieg, jakby Cię interesowała to mogę wziąć telefon

aha, kolega też ma taką czarną do sprzedania, w Niepołomicach mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

sokolnh to jestem chętny :) Jak możesz to podeślij mi numer telefonu do osoby która ma tą hondę z 80k przebiegiem, ona była na sprzedaż? ;)

Z tą hondą co podałem i tak będzie ciężko bo już 2 osoby jutro mają ją oglądać, jak w jest dobrym stanie to pewnie pójdzie od ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza dzisiaj :gwizdanie:

To ja pośpiewam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, pytanie mam - czyscil ktos kiedys wtryski u Gladyska? jakies opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja słyszałem o Nim dobre opinie ze zna sie na robocie.

p.s. zachciało mi sie kamienia dekoracyjnego w kuchni i juz 2 dzień sie z tym pierd..e :wallbash: myślałem ze składa sie to jak puzzle a tu kazdy kamień trzeba docinać bo odlewy są nierówne, ale jaka satysfakcja ze sam sobie to położę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

panowie, pytanie mam - czyscil ktos kiedys wtryski u Gladyska? jakies opinie?

Także słyszałem dobre opinie,ale btw niedaleko Gładyska jest jeszcze 1 warsztat w domku 1rodzinnym gdzie robiłem uszczelnienie pompy paliwa i wiem że facet robi też wtryski itp, mam nawet chyba wizytówkę jakby coś to pisz, ja sam byłem u Gładyska by komputer podpiąć bo VAGa nie mam no i skasował trochę kasy..sądziłem że weźmie jak wszyscy a tu zonk bo trocha więcej było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem z nim pare maili, za czyszczenie bierze 123 pln brutto od wtrysku - co IMHO nie jest tak zle. troche mnie natomiast zaskoczyla cena wymontowania/zamontowania - 400-500 pln. szczerze mowiac to nie wiem czy to jest tak duzo roboty? bede musial sie zorientowac u kogos innego ile sobie za demontaz/montaz licza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladysek dobrze robi, robilem u Niego Sprintera, fachowiec dobry, ale jak dobry tak drogi...

rzeczywiscie za parkiem wodnym w osiedlu domkow jest gosc ktory rowniez jest dobry i tanszy, zajmuje sie tylko wtryskami i pompami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...