Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawe kto stawia spamowicze na 4000

TY :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopcy radarowcy :naughty: :naughty: :naughty:

Trochu mnie nie było hehhe :polew: :polew:

O rzesz w piździec :decayed:

Pamiętasz hasło jeszcze na A4 klub :polew::kox:

Jeszcze z 4 posty i ktoś stawia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::naughty::decayed:

Dzisiaj jakas kiełba?

1-szy

Dałeś się nabrać, stawiasz kiełbaski :naughty::polew::kox::decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:30_________________________________________________

Zaraz będą zdjęcia z BT...

Sporo Krakusów :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nabrać? :decayed:

Musiałem to pchnąć dalej bo nikt by nie pisał ze strachu :)

:polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba coś tempo na Krakowskich przyspieszyć bo ostatnio coś zwolniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::naughty::decayed:

Dzisiaj jakas kiełba?

jasne , w końcu stawiasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

właśnie zapłaciłem za nowe drzwi 2,5K :wallbash: w plecy ale powiem wam że jest jakaś plaga mam jedną lekarkę która pracuje też na Wrocławskiej w Nonstopdencie i ich też oszyli chwile temu. Taki inny gabinet w Hucie też niedawno się gnoje przez dach włamali :shocked: to było w jakimś pawilonie przecieli blache na dachu wyrwali wełnę przebili sufit z regipsu i już się witali z gąską :wallbash:

A najlepsze to ,to że był rano u mnie taki zaprzyjaźniony majster od sprzętu stomatologicznego i ostatnio mu kwadrat zszyli w nocy jak spali tzn. ich czymś dodatkowo uśpli oszyli mu chałpę zabrali dokumenty i kluczyki i jeszcze sobie wzieli jego auto :wallbash: a jakby tego było mało to w aucie miał kupe swojego specjalistycznego sprzętu jak i np. kilka końcówek (turbin) do regeneracji które wziął od lekarzy każda średnio po 2k i teraz musi odkupić nowe :wallbash: takich gnoi to powinni znaczyć jak bydło powinni przywrócić ten zwyczaj ze średniowiecza i chlastać takim dłoń[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Dobrze ze nas nie ma Tomek na tym zdjeciu :naughty: Co tam sie dzialo ja sie pytam?????? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

właśnie zapłaciłem za nowe drzwi 2,5K :wallbash: w plecy ale powiem wam że jest jakaś palga mam jedną lekarkę która pracuje też na Wrocławskiej w Nonstopdencie i ich też oszyli chwile temu. Taki inny gabinet w Hucie też niedawno się gnoje przez dach włamali :shocked: to było w jakimś pawilonie przecieli blache na dachu wyrwali wełnę przebili sufit z regipsu i już się witali z gąską :wallbash:

A najlepsze to ,to że był rano u mnie taki zaprzyjaźniony majster od sprzętu stomatologicznego i ostatnio mu kwadrat zszyli w nocy jak spali tzn. ich czymś dodatkowo uśpli oszyli mu chałpę zabrali dokumenty i kluczyki i jeszcze sobie wzieli jego auto :wallbash: a jakby tego było mało to w aucie miał kupe swojego specjalistycznego sprzętu jak i np. kilka końcówek (turbin) do regeneracji które wziął od lekarzy każda średnio po 2k i teraz musi odkupić nowe :wallbash: takich gnoi to powinni znaczyć jak bydło powinni przywrócić ten zwyczaj ze średniowiecza i chlastać takim dłoń[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Takich skurw&& to powinni potraktować tak jak mówisz bo ktoś pracuje na legalu, rozwija swoją firmę a oni wszystko muszą niszczyć!![br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:57_________________________________________________Żeby humor Ci się polepszył dodam fotki :kox:

FANTOMAS i grzeg nie spodziewałem się tego po was :gwizdanie: :kox::decayed:

bt201159.jpgbt201155.jpg

:kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...