Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale co, to już dzisiaj :?:

I jeszcze to w tv transmitują :?:

:blink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale co, to już dzisiaj :?:

I jeszcze to w tv transmitują :?:

:blink:

Od rana wszystkie polsaty, tvny, cnny, a nawet jedynka czy program E! itd transmitują :decayed:

Opublikowano

Na comedy central jak zwykle fajne seriale więc nie wiem nic o żadnych transmisjach...

TVN'u i Polsat'u nie oglądam :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

Na comedy central jak zwykle fajne seriale więc nie wiem nic o żadnych transmisjach...

TVN'u i Polsat'u nie oglądam :rolleyes:

A TVP1 nie oglądasz :decayed:

Opublikowano

Jaki ślub :mysli:

dobrze że Pablo jest :naughty: to wiesz

Opublikowano

:siema::decayed:

:hi:

Opublikowano

Na comedy central jak zwykle fajne seriale więc nie wiem nic o żadnych transmisjach...

TVN'u i Polsat'u nie oglądam :rolleyes:

A TVP1 nie oglądasz :decayed:

nie każdy siedzi w domu :naughty:

Opublikowano

Na comedy central jak zwykle fajne seriale więc nie wiem nic o żadnych transmisjach...

TVN'u i Polsat'u nie oglądam :rolleyes:

A TVP1 nie oglądasz :decayed:

nie każdy siedzi w domu :naughty:

A no tak :decayed:

Ale jarko ma telewizje w aucie :mysli:

Opublikowano

:siema::decayed:

:siema:

A TVP1 nie oglądasz :decayed:

Tylko TVP HD

dobrze że Pablo jest :naughty: to wiesz

:good:

nie każdy siedzi w domu :naughty:

Jedynie Ci co po nocy się regenerują :wink4: prawie :decayed:

Ale jarko ma telewizje w aucie :mysli:

Radio, tv brak - jakoś nie uśmiecha mi się z choinką na dachu pomykać :rolleyes:

Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

:hi::przebiegly:

strzałka Olo :wink4:

Opublikowano

Radio, tv brak - jakoś nie uśmiecha mi się z choinką na dachu pomykać :rolleyes:

Albo "talerzem" na dachu :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

Panowie... Pytanie mam - a w zasadzie prośbe:

Nie ma któryś z Was zbędnego ale sprawnego telewizora?? Bo chciałbym zawieźć do żony... Jak tam jesteśmy to nie dość że nie ma internetu, nie ma zasięgu komórka to na domiar złego nie ma co oglądać bo nie mamy telewizora... Jakby któryś z Was miał to dajcie znać na PW, GG lub kom.

Z góry dziękuje :hi:

Opublikowano

Panowie... Pytanie mam - a w zasadzie prośbe:

Nie ma któryś z Was zbędnego ale sprawnego telewizora?? Bo chciałbym zawieźć do żony... Jak tam jesteśmy to nie dość że nie ma internetu, nie ma zasięgu komórka to na domiar złego nie ma co oglądać bo nie mamy telewizora... Jakby któryś z Was miał to dajcie znać na PW, GG lub kom.

Z góry dziękuje :hi:

Ludzie czasami oddają stare ale dobre tv w MM to trzeba by było tam podjechać albo zadzwonić, czasami nawet się zdarzały LCDeki :naughty:

Opublikowano

:hi: Witam wszystkie mordy

no to już od jutra każdy polak coś będzie smażył na trawniku :black:

Opublikowano
:hi: czesc Koledzy taka piękna pogoda a człowiek musi w pracy siedzieć :confused4:
Opublikowano

A myślałem że kiełbaski dzisiaj jakie takie ino :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to już od jutra każdy polak coś będzie smażył na trawniku :black:

:naughty:

Opublikowano

:hi: czesc Koledzy taka piękna pogoda a człowiek musi w pracy siedzieć :confused4:

A ja siedze sobie przy piwku i oglądam cienizne w wykonaniu Legły i Widzewa :naughty: Ale łączę się z Tobą w bólu :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.