Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nieźle :good: widze ze Transit cały blady wysiadl :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 01:28_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-quattro-C18840687.html przesadzają z tymi cenami :no:

Opublikowano

Drugi filmik też daje radę :kox:

Transit :polew:

Opublikowano

ide spać :hi:

Opublikowano

Kamil daje radę ta skromna B2 :oklaski: jak coś mam kupca na nią :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Kamil daje radę ta skromna B2 :oklaski: jak coś mam kupca na nią :naughty:

kto by chciał takiego strucla :decayed:

Opublikowano

No właśnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sokoł :notworthy: :notworthy: :notworthy: że mnie wczoraj nie było na spocie :wallbash: :wallbash: :wallbash: pier**lone grypsko żołądkowe

Musimy chyba zrobić w tygodniu spota :naughty: :naughty: :naughty:

ps: :siema:

Opublikowano

Sokoł :notworthy: :notworthy: :notworthy: że mnie wczoraj nie było na spocie :wallbash: :wallbash: :wallbash: pier**lone grypsko żołądkowe

Musimy chyba zrobić w tygodniu spota :naughty: :naughty: :naughty:

ps: :siema:

:hi:

panowie zapowiada sie taka pogoda w tygodniu ze chyba faktycznie jakis spot trzeba zorganizowac :cool1: zbiore sie wkoncu :przebiegly:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

A może w końcu jakiś grill wieczorny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A może w końcu jakiś grill wieczorny :gwizdanie:

no to tylko pytanie w który dzień ? Czwartek ? :naughty:

Opublikowano

Córka mi wyzdrowiała, praktycznie w każdy dzień mogę się wyrwać z domu wcześniej, tak koło 19.00-20.00.

Jednym słowem, dostosuję się :decayed:

Opublikowano

no i co sie tak jaracie tą b2 sokoła, jako jedyny miałem okazje tym autem jechac na lewym fotelu i szału nie robi :gwizdanie: :polew: :polew: a tak powaznie to miazga jak wysiadłem to mi sie nogi trzesły jak po ostrym sparingu, ale uśmiech od ucha do ucha :decayed: :> GRATY!!!! :good:

a tak poza tym :hi:

Opublikowano

no i co sie tak jaracie tą b2 sokoła, jako jedyny miałem okazje tym autem jechac na lewym fotelu i szału nie robi :gwizdanie: :polew: :polew: a tak powaznie to miazga jak wysiadłem to mi sie nogi trzesły jak po ostrym sparingu, ale uśmiech od ucha do ucha :decayed: :> GRATY!!!! :good:

a tak poza tym :hi:

Powiedział :naughty:

Opublikowano

no bo wiedział :decayed:

Opublikowano

A może w końcu jakiś grill wieczorny :gwizdanie:

no to tylko pytanie w który dzień ? Czwartek ? :naughty:

Jak dla mnie jest to obojętne. W każdy dzień mi pasuje, tak więc się dostosuje.

A macie jakąś miejscówke?? Bo jeśli nie - to ja moge coś zaproponować :gwizdanie: Jest mnóstwo ciekawych miejsc w pobliżu mnie :rolleyes:

Opublikowano

A macie jakąś miejscówke?? Bo jeśli nie - to ja moge coś zaproponować :gwizdanie: Jest mnóstwo ciekawych miejsc w pobliżu mnie :rolleyes:

Dawaj coś :naughty:

Przywioze grill'a jakby co... Chociaż Karol ma większego :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.