Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje się na spocie :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:44_________________________________________________

Tak jest jak holujące auto jest lżejsze od lawety i transportu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bylo lzejsze :wink4:

Tukan jak nie jak tak :wallbash:

Tym bardziej jeśli nawet są porównywalne masy obu pojazdów to nie można szybko jechać bo jak Cię zarzuci to masz takie właśnie efekty..

Kiedyś sąsiad holował fordem scorpio cięższą omegę to ledwo uszedł jak zaczęło go bujać przy wyższej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E36 Coupe 330i wazylo 11xx laweta kolo 300kg a BMW co ciaglo kolo 1600 wiec nie wazylo wiecej.Fakt faktem ze powinno byc wieksz auto ciagnace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybaczcie moja absencje na spotach - jak wroce do PL to sie bede meldował.:)

co tam chlopaki?

u mnie? samochod ma juz zalozony nowy zderzak, jeszcze za namową Cuber'a wpadna listwy boczne :)

Panowie wycinal ktos DPF w B8 ? CS nie chce sie tego podjac, az dziwne :mysli: :mysli: .

DPF jest w takim stanie ze sie go raczej wskrzesic nie da :no:

Zeby pozbawic DPFa samochod, poza samym wycieciem i wstawieniem kawałka rury, trzeba jeszcze wyłaczyc 2 sondy, ktore tam sobie siedza, sonde NOX i bodajze Lambda(temperatura). nie jest to skomplikowane, mozna do tego od razu zrobic remap glownego sterownika. ile autko ma przejechane?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo lzejsze :wink4:

Tukan jak nie jak tak :wallbash:

Tym bardziej jeśli nawet są porównywalne masy obu pojazdów to nie można szybko jechać bo jak Cię zarzuci to masz takie właśnie efekty..

Kiedyś sąsiad holował fordem scorpio cięższą omegę to ledwo uszedł jak zaczęło go bujać przy wyższej prędkości.

Właściciel mówi o złym zaparkowaniu auta na lawecie przez co był za mały nacisk na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo lzejsze :wink4:

Tukan jak nie jak tak :wallbash:

Tym bardziej jeśli nawet są porównywalne masy obu pojazdów to nie można szybko jechać bo jak Cię zarzuci to masz takie właśnie efekty..

Kiedyś sąsiad holował fordem scorpio cięższą omegę to ledwo uszedł jak zaczęło go bujać przy wyższej prędkości.

Właściciel mówi o złym zaparkowaniu auta na lawecie przez co był za mały nacisk na hak.

:confused4: :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by pozbawic DPFa samochod, poza samym wycieciem i wstawieniem kawałka rury, trzeba jeszcze wyłaczyc 2 sondy, ktore tam sobie siedza, sonde NOX i bodajze Lambda(temperatura). nie jest to skomplikowane, mozna do tego od razu zrobic remap glownego sterownika. ile autko ma przejechane?

150tys niecale nawet. No wogole dziwna sprawa bo koles ktory wyjol DPFa powiedzial ze wtakim stanie jeszcze Filtra nie widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... nie dobrze, nie jest to jeszcze az tak duzy przebieg - rozumiem, ze samochod glownie po miescie jezdzil?

Proponuje, zaraz po usuniecia filtra zrobic przeglad(wspominales cos o kontrolce swiec zarowych) wiec samochod jezdzil w trybie awaryjnych, co nie jest dobrze. Na pewno wymienic olej, prawdopodobnie dolalo sie paliwo do oleju aby go rozrzedzic.

Jak juz sie bedziesz usuwał DPF, to prosze pamietaj, aby pozbawic ECU informacji o tych 2 sondach, o ktorych wspominalem. Inaczej nie bedzie to miec sensu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

A czemu Cię na spocie nie było??

W pracy niestety byłem :wallbash: i całe auto mam rozgrzebane przez ten sensor mam nadzieje że kupię go i dojdę ładu z tym wszystkim .Panowie w razie czego jak mi kumpel nie załatwi gdzie w Krakowie mogę dorwać sensor do poduszki do B5 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...