Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

O wy pijaki :evil:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano

Ja kupuje oliwe u moich znajomych których polecam wszystkim

www.motul.krakow.pl

właśnie miałem na oku Lasówkę, ale zdecydowanie blizej miałem do..... jak będę pewien co do oleju napiszę. W każdym razie cenowo było identyczne (+-5zł). Znajomy kupował tam gdzie ja tego motula dwa razy castrol i wszystko było si, zresztą w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mógłby na legalu sprzedawać jakiś szmelc bez ponoszenia konsekwencji ...

macie namiar na chłodnicę egr? (szukam tanszej opcji od ASOwego 1250zł)

Opublikowano

p.s. jak będzie tam wi-fi w pokoju to zarzuce jakies foto :wink4:

koniecznie zabierz świeczki :naughty:

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

ciekaw jestem co Przemianowe auto robiło dzisiaj ok. 11 rano na dywizjonu 303 pod blokiem 21 :mysli: jakaś lewucha :kox:

Ja kupuje oliwe u moich znajomych których polecam wszystkim

www.motul.krakow.pl

właśnie miałem na oku Lasówkę, ale zdecydowanie blizej miałem do..... jak będę pewien co do oleju napiszę. W każdym razie cenowo było identyczne (+-5zł). Znajomy kupował tam gdzie ja tego motula dwa razy castrol i wszystko było si, zresztą w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mógłby na legalu sprzedawać jakiś szmelc bez ponoszenia konsekwencji ...

macie namiar na chłodnicę egr? (szukam tanszej opcji od ASOwego 1250zł)

A ja kupuje tutaj już od paru lat http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-krakow-i1680628264.html rzut beretem i dzisiaj właśnie brałem motula cena lepsza niż u kolegów Cubra i na pewno ori :wink4:

IMAG0088.jpgIMAG0089.jpgIMAG0090.jpg

Opublikowano

Dobre ma ceny :good:

Opublikowano

Dobre ma ceny :good:

Do spania :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

ceny niskie i podejżane :cool1:

Siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ceny niskie i podejżane :cool1:

Grześ nie demonizuj tematu może nie tylko twoi koledzy mają najlepsze ceny i tylko oni są uczciwi :cool1:

Kupuje już u nich od ok. 3-4lat nigdy mi sie jeszcze nie trafiła mi się jakaś mina. Zresztą olej wczoraj kupiony naklejki ori olej jasny klarowny zapach taki jak ma być nie mam się czego czepiać tak to można popaść w jakąś paranoję bo to nadruk inny a to z tyłu naklejka się nie odkleja a to odcień coś inny itp.. Ceny niskie :mysli: jak dla mnie w granicach róznicy w marży jeden chce przyciąć więcej inny się zadowoli mniejszą marżą jeden ma halę 5 pracowników i wspólnika z którym się trzeba podzielić inny sam sobie rzepke skrobie więc nie twierdźmy że każda taka tańsza oferta musi być z góry podejżana bo to kwestia kosztów działaności lub pazerności sprzedawcy no i oczywiście jego uczciwości :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

......GDZIE JEST LENIN....GDZIE JEST LENIN............

Opublikowano

......GDZIE JEST LENIN....GDZIE JEST LENIN............

za***ali :decayed:

:bry:

Opublikowano

Ja też wolę Lasówkę pomijając już fakt że olej które mnie interesuję mają i tak tańszy.. :tongue4::polew:

4zł :naughty:

Opublikowano

......GDZIE JEST LENIN....GDZIE JEST LENIN............

Ostatnio widziany na Kościuszkowskim :gwizdanie:

Podobno gdzieś w okolicach banku :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Żyjesz :?: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.