Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Bry...

Choroba się rozprzestrzenia... :naughty:

Mam już grill od "ESY"... :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cze dziewczynki. Jak samopoczucie na "dzien przed"??? ;>

Opublikowano

Mam już grill od "ESY"... :kox:

zakładaj , zobaczymy jak będzie wyglądało. Jestem ciekaw czy nie będzie się gryzło z tym małym grillem w zderzaku :mysli:

cze dziewczynki. Jak samopoczucie na "dzien przed"??? ;>

jakoś bez ciśnienienia :przebiegly:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Mam już grill od "ESY"... :kox:

Wrzuc fotke na forum jak bedzie gotowe :)

Opublikowano

Mam już grill od "ESY"... :kox:

zakładaj , zobaczymy jak będzie wyglądało. Jestem ciekaw czy nie będzie się gryzło z tym małym grillem w zderzaku :mysli:

pisząc "mam" miałem na myśłi że mam już założony :naughty: :naughty: :naughty:

jak dla mnie wyglądo spożo :th:

Opublikowano

no to zarzuć jakąś fotką kolego :th:

Opublikowano

Bry wszystkim :)

A mnie trzepie :( , bo musze jechac do banku zfuzjowanego BPekao :wallbash:

Opublikowano

zmien bank ;] mnie tez telepalo po fuzji :polew:

Opublikowano

good morning sunshines

ale pogoda psikusy odstawia

Opublikowano

zmien bank ;] mnie tez telepalo po fuzji :polew:

a w jakim masz ?? Mi to glownie potrzebne jest konto internetowe :)

Opublikowano

cze dziewczynki. Jak samopoczucie na "dzien przed"??? ;>

dziewczynek to nie skomentuje nawet :chytry:

a co do samopoczucia to normalne, my z KRK to stare wygi jesteśmy, nic nam nie straszne, także na spokoju :gwizdanie: :gwizdanie:

zmien bank ;] mnie tez telepalo po fuzji :polew:

mnie telepało 2 dni, i od razu zmieniłem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Bry wszystkim :hi:

Kurde kocioł w pracy jak diabli.... no ale jak pomyśle ze juz dzis wyjeżdzam to :kox:

Widze ze wszyscy uciekają po fuzji banków hahah ja tez to zrobiłem

co do grila z Esy to powiem ze jakos tak nie podoba mi sie jak robic to wszytsko naraz ( zderzak przedni ) :th:

Opublikowano

a ja mam w Mbanku od 6 lat konto i jest za***iście :kox: :kox: :kox:

pełna profeska :th:

Opublikowano

Wielki Brat patrzy.

Zgadnijcie w jakim banku zapie*dalam (bo pracą tego już nazwać nie można).

Może dlatego uciekliście, że nie zwróciliście się do właściwej osoby :naughty::decayed:

Opublikowano

Wielki Brat patrzy.

Zgadnijcie w jakim banku zapie*dalam (bo pracą tego już nazwać nie można).

Może dlatego uciekliście, że nie zwróciliście się do właściwej osoby :naughty::decayed:

ja uciekłem bo rate kredytu miałem 780 zł a jak przeniosłem go do millennium to płace 525 zl :naughty: :naughty:

przez 28 lat to daje 85 680 w kieszeni, więc nie sądze że rozmowa z Tobą by mnie zatrzymała :polew: :polew:

Opublikowano

lol , dopiero wrocilem :( Porazka po calosci :(

Opublikowano

lol , dopiero wrocilem :( Porazka po calosci :(

czemu ?
Opublikowano

Na szczescie zalatwilem wszystko ale sie wystalem w dwoch kolejkach , z 15 minut rozmowy z infolinia , bo w banku pewnych rzeczy nie moga zalatwic. Normalnie nerwica :(:kwasny:

Opublikowano

mam kredyt jeszcze przez 28 lat

gdzieś ty miał rozum żeby taki kredyt brać :naughty:

Opublikowano

mam kredyt jeszcze przez 28 lat

gdzieś ty miał rozum żeby taki kredyt brać :naughty:

taki kredyt to dobra inwestycja :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.