Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam kredyt jeszcze przez 28 lat

gdzieś ty miał rozum żeby taki kredyt brać :naughty:

taki kredyt to dobra inwestycja :naughty:

sie wie

sie gra

sie ma

:naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 14:12 _________________________________________________ale jaja ....

4 godziny spokoju na forum :shocked:

no to czas zacząć :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Melduje gotowosc,Tylko do czego :mysli: Juz wiem Operacja spam na forum :polew:

Opublikowano

:hi:

sokolnh wielkie dzięki za założenie hid'ów :notworthy:

Opublikowano

:hi:

sokolnh wielkie dzięki za założenie hid'ów :notworthy:

spoko :th:

Opublikowano

Ale cisza, wszyscy w Wiśle czy jak :mysli:

Opublikowano

Ale cisza, wszyscy w Wiśle czy jak :mysli:

kazdy robi liste co spakowac do Wisły, jakies kapcioszki itp

albo przynajmniej ja :kox:

Opublikowano

Ale cisza, wszyscy w Wiśle czy jak :mysli:

kazdy robi liste co spakowac do Wisły, jakies kapcioszki itp

ale przynajmniej ja :kox:

ja jeszcze musze popracować :wallbash: coby jutro mieć wolne, i spakuje też się jutro :cool:
Opublikowano

Hmm no cisza okrutnasz :P

Mam CB :P Ale w Krk to normalnie porazka :( chyba ze ja tak mam :P Strasznie szumialo , co jakis czas ktos sie odzywal i wtedy bylo spoko , bo pewnie byl blisko :)[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 21:51 _________________________________________________No i nie znam sie na tym :P to moze cos mam nie teges :)

Opublikowano

Panowie czy jest ktos moze chetny na wyjazd do Wisly,a sie nie zapisal bo moze ,,moja'' nie pojedzie wiec bylo by miejsce,ale dokladne info dal bym jutro...Moze znacie takiego kogos kto chce??

Opublikowano

Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(

Opublikowano

Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(

Nawet nie mow mi ze ciebie nie bedzie :(

Opublikowano

Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(

Nawet nie mow mi ze ciebie nie bedzie :(

Nie moge , bo wczoraj o północy poleciałem w trase służbową i dziś rano dopiero dotarłem do celu non stop za kółeczkiem ;(

Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(

już możesz załować ....

Wiem, właśnie przypominam sobie poprzedni rok w Wiśle :confused4:

Opublikowano

jest tu kto? :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Nie moge , bo wczoraj o północy poleciałem w trase służbową i dziś rano dopiero dotarłem do celu non stop za kółeczkiem ;(

No to 2h snu i smigasz do Wiselki :P heheehe

Opublikowano

Panowie macie jakieś pomysły co trzeba wziąść?

coby nie zapomnieć czegoś :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie macie jakieś pomysły co trzeba wziąść?

coby nie zapomnieć czegoś :gwizdanie:

Yyy 0,7 ? hyhy :P a BT aparacik , kamerka , posprawdzac plyny , cisnienie w oponkach itp. :) ale to pewnie kazdy wie :P No i cos cieplejszego do ubrania , bo moze byc zimno :)

Opublikowano

Panowie macie jakieś pomysły co trzeba wziąść?

coby nie zapomnieć czegoś :gwizdanie:

Yyy 0,7 ? hyhy :P a BT aparacik , kamerka , posprawdzac plyny , cisnienie w oponkach itp. :) ale to pewnie kazdy wie :P No i cos cieplejszego do ubrania , bo moze byc zimno :)

Dużoflaszek weście, dużo rozmownej :przebiegly:

Opublikowano

Ja jestem cały czas :tongue4:

Co wziąść :mysli: no właśnie się zastanawiam, woda ognista + statyw + aparat to chyba najważniejsze :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie dzwonił do mnie CUBER i prosił żeby Was pozrowić , był już ciepły :naughty::decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja idę w kimono 3mcie się no i do jutra...

mięczak :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.