Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak on je zamontował ? bo jakos nie moge sobie tego wyobrazic :mysli:

Ciekawe nie?

Jak nie uszkodzić a jednoczesnie dostać się do gałki? i do tego dobrze nagwintować nie uszkadzając nic wiele?

Może dziś w robocie coś sie dopytam co i jak

ide w kimono :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

następnym razem jak pojadę to dam znać :rolleyes:

byłem na Słonecznej w drukarni Grafipack , to gdzieś niedaleko Ciebie? :mysli:

Daleko, niedaleko. Ja w rynku pracuję, więc kosmicznie daleko nie jest.[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 13:59 _________________________________________________http://fotki.lol24.pl/zobacz,rozne,163.html

Opublikowano

Adi i Ogr od razu sie odezwali o wahacze hyhy :tongue4:

Powoli, najpierw trzeba zdecydowac czy juzczas na wymiana, narazie sie nic nie tłucze i skrzypi, a kasa przyda sie narazie ;]

Ciekawa sprawa

Kumpel mechanik, robi auta w domowym warsztacie, wszyscy do chwalą ale nie o to kom on, twierdzi że koledze zrobił wymiane wahaczy w a6, zmienił je na delphi czy jakieś takie na 'd' ale: przy każdej gałce zamontował kalamitki!. Przewiercił ponoć wachacze wkręcił kalamitki i koleś smarował przy każdej wymianie oleju i ponoć 100 tys zrobił bez problemów. Fakt że w tym może coś być, bo ciężkie japońce (suvy) maja kalamitki i jego vojager też ma oryginalnie..

Nie iwem czy to nie nadaje sie na osobny temat :mysli:

Co o tym sądzicie? :przebiegly:

Ja tak miałem zrobione w 206 ale w tyle - belka wleczona...

Opublikowano

Nie wiem który się chciał żenić ale się zastanów:

http://fotki.lol24.pl/kobiety/d119.jpg

Opublikowano

Ach tam zaraz :decayed: Małżeństwo-dobra rzecz :>

________________________________

Dorota

Opublikowano

Ach tam zaraz :decayed: Małżeństwo-dobra rzecz :>

________________________________

Dorota

zalezy jak dla kogo :polew:

Opublikowano

bo Kobitę to trzeba trzymać krótko...

najwyżej 3-4 lata :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale mam zapierdziel przed wyjazdem :wallbash:

Opublikowano

bo Kobitę to trzeba trzymać krótko...

najwyżej 3-4 lata :naughty: :naughty: :naughty:

Moja szkoła ...

Opublikowano

bo Kobitę to trzeba trzymać krótko...

najwyżej 3-4 lata :naughty: :naughty: :naughty:

Moja szkoła ...

sie wie :decayed::notworthy::evil:

Opublikowano

Żuczki!

A tak zupełnym przypadkiem, z Krakowa ktoś nie wyjeżdża do Wisły w Piątek około 17,00?

Prawdę mówiąc ląduję u Was służbowo i nie odmówiłbym zabrania się ... :decayed:

Opublikowano

Żuczki!

A tak zupełnym przypadkiem, z Krakowa ktoś nie wyjeżdża do Wisły w Piątek około 17,00?

Prawdę mówiąc ląduję u Was służbowo i nie odmówiłbym zabrania się ... :decayed:

Max wybiera się chyba koło 17-18.

Opublikowano

Żuczki!

Krakowa ktoś nie wyjeżdża do Wisły w Piątek około 17,00?

no to zapraszamy na ORLEN za bramkami w Balicach na A4 , o 16 wyjeżdza Kraków :rolleyes:

Opublikowano

ale mam zapierdziel przed wyjazdem :wallbash:

nawet nic nie mow :rolleyes:

dzis musialem sie przekwalifikowac i sprzedawac male Turczynki,

znaczy miniaturki :polew:

Opublikowano

Żuczki!

Krakowa ktoś nie wyjeżdża do Wisły w Piątek około 17,00?

no to zapraszamy na ORLEN za bramkami w Balicach na A4 , o 16 wyjeżdza Kraków :rolleyes:

Nooo... byłoby zbyt różowo. Będę wolny nie wczesniej niż 16,30-17,00 i to w Al. Pokoju, więc gdzie jeszcze dotarcie :(

Będę zatem próbował się dogadywać z Max'em

Opublikowano

jeśli na alejach będziesz o 16:30 to musisz liczyć godzinę na dojazd do bramek. W piątek jest w Kraku poprostu koszmarnie :kwasny:

Opublikowano

Witam

Ja bede kolo 17-18 wyjezdzal (w czwartek wieczor bede wiedzial dokladnie) , jak cos to mozemy zrobic mala kolumne :P

Opublikowano

ale tu cisza...

wessało Was czy co? :naughty:

Opublikowano

Praca-studia-studia-praca :polew:

Opublikowano

Praca-studia-studia-praca :polew:

nieuk-robol-nieuk-robol :decayed: :decayed: :decayed:

ja jestem robol-robol-robol-robol :naughty:

ile ja bym dał żeby wrócić do szkoły :rolleyes::cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.