Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakies mocniejsze efekty za tydzien nie liczylabym na Waszym miejscu, mysle ze po Wisle wiekszosc bedzie "niewyspana", a niektorzy nawet jeszcze niecalkiem "świeży" :kox:

________________________________________________________

Dorota

na kaca najlepszy jest ruch :naughty: :naughty:

poza tym od niedzieli rano do poniedziałku wieczorem jest tyle czasu :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poza tym od niedzieli rano do poniedziałku wieczorem jest tyle czasu

ja tam zwykle jeszcze niedziele potrafilam efektywnie wykorzystac :decayed:

a jesli komus przyjdzie ochota zrobic powtorke z rozrywki, zwlaszcza ze czesc bedzie z kierowcami (kierowniczkami) zapewne :naughty:

______________________________

Dorota

Opublikowano

Murzynku HDI Asekuracja.

I taką opinię wystawił chłop który z Orlenu wyjeżdżał pod prąd i jechał zakopianką bez świateł po 18- to jest jakaś parodia taki chłop zajmuje się szkodami komunikacyjnymi.

Opublikowano

Bierz swojego rzeczoznawce i dajesz do sadu. Nie ma sensu chyba sie bawic w odwolania. HDI szybciutko wymiekka :evil:

Opublikowano

Bierz swojego rzeczoznawce i dajesz do sadu. Nie ma sensu chyba sie bawic w odwolania. HDI szybciutko wymiekka :evil:

Skąd takiego wytrzasnąć?? I jakie koszta orientacyjne??

Gadałem z Brynią jej tata ma kuknąć na to pismo co mi przyszło i coś doradzić.

Opublikowano

Murzyn szkoda że dzisiaj nie widziałeś Rexa :polew: grał w jeansach bo zapomniał spodenek :decayed: :decayed: :decayed:

on ostatnio ma spore problemy z pamięcią... :polew:

moje diody Cuberowi 2 tydzień zostawia... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze nie tylko Ja mam zajob w robocie.... ;( szlak mnie trafi zaraz :wallbash:

Opublikowano

Widze ze nie tylko Ja mam zajob w robocie.... ;( szlak mnie trafi zaraz :wallbash:

:hi: to the club :polew:
Opublikowano

Pracowac chlopaki, pracowac na smalczyk :> Praca czyni wolnym, a juz niedlugo sobie porzadnie odbijecie :wink4:

__________________________________

Dorota

Opublikowano

Ja-ale wirtualnie jak na razie :decayed:

W piatek sobie :drunk: w realu :naughty: Ja musze sie tak realy odstresowac :kox:

_____________________________________

Dorota

Opublikowano
  • Autor

W piatek sobie :drunk: w realu :naughty: Ja musze sie tak realy odstresowac

oj Dorotko podrinkujemy w Piatek podrinkujemy :gwizdanie: :th:

Opublikowano

Cuberku, ale nie robimy powtorki z Zatora, czyzby ? :kox:

______________________________

Dorota

Opublikowano
  • Autor

Cuberku, ale nie robimy powtorki z Zatora, czyzby ? :kox:

______________________________

Dorota

jak nie jak tak :kox:

Opublikowano

jak tak jak lepiej :decayed:

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

ode mnie już poszło...

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek dasz rade podjechac pod Decathlon ok 19-30....wiadomo po co :gwizdanie:

Opublikowano

tak , przyjadę z Grzeskiem

Themon też będzie

Opublikowano
  • Autor

tak , przyjadę z Grzeskiem

Themon też będzie

OK

Opublikowano

W piatek sobie :drunk: w realu :naughty: Ja musze sie tak realy odstresowac

oj Dorotko podrinkujemy w Piatek podrinkujemy :gwizdanie: :th:

już się nie mogę doczekać :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.