Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://poboczem.pl/news/jak-pewna-blondynka-sparalizowala-krakow,965246

czytać !!!! :tongue4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 10:59 _________________________________________________"O tym, że jest "coś na rzeczy" świadczy dzisiejsze zdarzenie jakie obserwowaliśmy na ul. Starowiślnej w Krakowie, tuż koło Pałacu Prasy."

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

respect

spoko, przyjmuje :kox:

Opublikowano

:hi:

Mój pocisk już się ładnie maluje na Wisełkę :naughty: :naughty:

a poza tym mam roboty od zaje...... :angry::kwasny:

_________________________________________________

Cuberku zmień podpis bo się wyłamujesz, mieliśmy być wierni sloganowi jest Kraków, jest zabawa.

Sprzeczki kibicowskie możemy załatwić w innym temacie. Inaczej cała akcja wiesz z czym nie ma sensu, oboje moglibyście ustąpić i ty Rexiu też.

Opublikowano
  • Autor

Ja prosiłem , nie to nie :gwizdanie:

Opublikowano

Powtórze po raz kolejny:

JAK DZIECI.... :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 13:12 _________________________________________________Bo powiem tacie Murzynowi :polew: :polew:

Opublikowano

Ja prosiłem , nie to nie :gwizdanie:

No nie wiem nie wiem, Vip powinien świecić przykładem moim zdaniem :gwizdanie: ale róbcie jak chcecie, moje zdanie znacie na ten temat.
Opublikowano

Powtórze po raz kolejny:

JAK DZIECI.... :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 13:12 _________________________________________________Bo powiem tacie Murzynowi :polew: :polew:

jak juz to wujkowi :gwizdanie: chyba ze wolisz wersje who's your daddy :polew:

Cuber, Trzeniu - po buziaku i prosze ladny krakowski "czarny" wszystkomajacy podpisik ;)

Opublikowano
  • Autor

Vip to normlany użytkownik :gwizdanie:

Opublikowano

Cuberku zmień podpis bo się wyłamujesz, mieliśmy być wierni sloganowi jest Kraków, jest zabawa.

Sprzeczki kibicowskie możemy załatwić w innym temacie. Inaczej cała akcja wiesz z czym nie ma sensu, oboje moglibyście ustąpić i ty Rexiu też.

Ogrowy, luknij na podpis Trzeńka.

To nie my się pierwsi wyłamaliśmy i to cuberos prosił już 2-krotnie o powrót do "normalnej" wersji.

Będzie zmiana u Trzeńka, to obiecuję że i mój podpis wróci do pierwotnej formy.

Opublikowano

Vip to normlany użytkownik :gwizdanie:

z przywilejami :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

Jasne Rex, ale tak samo Trzeniek ma u mnie przechlapane jak i wy :gwizdanie:

Opublikowano

to kto sie zajmuje kręceniem filmu z przejazdu ? :przebiegly:

Opublikowano

Nypal chyba ...

Opublikowano

ja chyba jakos niewyraznie prosilem :gwizdanie: normalnie jak dzieci ... bo on pierszy mi zabral grabki :polew:

Opublikowano

a z Krakowa ? :chytry:

pasowało by nakręcic :)

Opublikowano

ja chyba jakos niewyraznie prosilem :gwizdanie: normalnie jak dzieci ... bo on pierszy mi zabral grabki :polew:

eee tam dzieci od razu :tongue4: :tongue4:

_________________________________________________

z KRK to nie wiem, ale dogadamy się, puści się kogoś przodem i nakręci, na autostradzie też coś wymyślimy :naughty:

Opublikowano

Rex :oklaski:

Opublikowano

Rex :oklaski:

:oklaski:

_________________________________________________

ale musieli mieć jazdę na pokładzie, prawdziwy :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.