Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówie do Ciebie czy do Wiślaków?

Ty siedz ciszo i dziargaj mycke :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mówie do Ciebie czy do Wiślaków?

Ty siedz ciszo i dziargaj mycke :naughty:

Z Twojego posta jasno to nie wynikało.

Mycka już dawno wydziargana :evil2:

Opublikowano

Yoooo maj menos :P

Wlasnie wrocilem z meczos Wiselkos :P ale byl WWWWWWWWWWYYYYYYpiiiiizdddd i NUDY :(

Widze ze atmosferka buzuje u niektorych :P

Ale co by nie bylo troche mnie zmoczylo hahaha :P

Opublikowano

Cuber dzięki że się pożegnałeś ...

no coments...

Opublikowano

hej dziewczeta :naughty: fajni jestescie :wink4: Zrecie sie tu Cracovia vs Wisla, a ja biedny musze sam wprowadzac nowe standardy jakosci w "innych rejonach Polski" :polew: Jest Kraków jest zabawa :kox:

Opublikowano

hej dziewczeta :naughty: fajni jestescie :wink4: Zrecie sie tu Cracovia vs Wisla, a ja biedny musze sam wprowadzac nowe standardy jakosci w "innych rejonach Polski" :polew: Jest Kraków jest zabawa :kox:

wprowadzaj, bo nie ma o co się kłócić :decayed:

Opublikowano

hej dziewczeta :naughty: fajni jestescie :wink4: Zrecie sie tu Cracovia vs Wisla, a ja biedny musze sam wprowadzac nowe standardy jakosci w "innych rejonach Polski

no niestety życie nie rozpieszcza :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkich

Dzięki za wczorajszy mini spocik wieczorny :gwizdanie:

Trzeniu nie zmęczyłeś się za bardzo tym hulaniem wczorajszym :polew::dance::polew:

Opublikowano

hksthol7.gif

Oni się kłócą, a Huta rządzi :tongue4:

Powitać Wszystkich :hi:

Opublikowano

Kurde ale gałęzi wokół samochodu , mam nadzieję że nie bardzo porysowana fura :disgust:

Opublikowano

Jaka straszna cisza wywiało wszystkich, czy jeszcze śpią??? :)

Opublikowano
  • Autor

Witajcie , ale pogoda dupiana a myslałem ze sobie audika wymyje :gwizdanie:

Opublikowano

Witajcie :P

Haha dawno tu takiej ciszy nie bylo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak ktoś będzie dzisiaj jechał na spocika to uwaga na rondo grzegórzeckie, jakby ktoś nie wiedział to je zamknęli i są jakieś dziwne objazdy porobione :angry:[br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 15:23 _________________________________________________

Witajcie :P

Haha dawno tu takiej ciszy nie bylo :gwizdanie: :gwizdanie:

wszyscy chyba świętowali :drunk: wczoraj sukcesy swoich klubików i dzisiaj za bardzo nie domagają :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

świętowali :drunk: wczoraj sukcesy swoich klubików i dzisiaj za bardzo nie domagają :tongue4:

dokładnie, wczoraj świetowalismy z co poniektórymi :kox:

Opublikowano

świętowali :drunk: wczoraj sukcesy swoich klubików i dzisiaj za bardzo nie domagają :tongue4:

dokładnie, wczoraj świetowalismy z co poniektórymi :kox:

to chyba musiała być ciężka noc, bo faktycznie coś tu wyjątkowo spokojnie :mysli:

Opublikowano

:hi: wszystkich

... ale pogoda dupiana a myslałem ze sobie audika wymyje :gwizdanie:

No ja wlasnie przez pogode skrocilem sobie ferie. Teraz nadrabiam w czytaniu forum...

Widze ze sporo sie podzialo wypadków... :(

Opublikowano
  • Autor

eee tam nudy :gwizdanie:

Opublikowano

oglądacie derby na c+ ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.