Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber nie zaczynaj Izzaku :decayed:

Wiesz co robi kibic srakowi bo zdobyciu mistrzostwa polski?

wyłancza PlayStation i idzie spać ...

Jaka jest różnica pomiędzy kotem leżącym na drodze i kibicem Wisły leżącym na drodze?

- Przed kotem są ślady hamowania.

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

chyba judku przerobiłeś to w swoją stronę jak ci pasowało, kopmleks Wisły cię dopadł....

hm....z kompleksów to akurat chyba wisła słynie :gwizdanie:

Opublikowano

Co sie tam przejmowac najwazniejsze ze dzisiaj KROLEWSKA :P Wisla wygra , a Craxa tez mogla by wygrac bo kibice niedlugo zapomnieja co to wygrana heehehe :P

Opublikowano
  • Autor

Jak nie wygrają to k**wa mac bedzie miejsce barazowe ( nie wygrają , ale chce sie pomylić ) :disgust:

Opublikowano

chyba judku przerobiłeś to w swoją stronę jak ci pasowało, kopmleks Wisły cię dopadł....

od dawien dawna wiadomo że to o żydków chodzi...

taka wersja jest mi znana, żadnego kompleksu W nie mam

Opublikowano

Jak nie wygrają to kurfa mac bedzie miejsce barazowe ( nie wygrają , ale chce sie pomylić ) :disgust:

Ja to sie w sumie nie dziwie , ze oni nie wygrywaja , i graja bez ladu i skladu , bez emocji . Wszystko to wina Majewskiego pojeba , jego polityka treningowa i taktyczna to jakies nie porozumienie, koles chyba siedzi na football managerze i stamtad czerpie swoje inspiracje , bo inaczej sie tego nie da wytlumaczyc. Wedlug mnie jedyne wyjscie to out Majewskiego , ale z tym moze byc ciezko , jak razem z Procesorem sobie koniaczka popijają hehehe.

Opublikowano

Siema pany :hi: Wy se w pracy siedzicie a ja na zajeciach sie nu.....ucze.Sokół nauczony juz :gwizdanie: WISŁA :th:

Opublikowano

Siema pany :hi: Wy se w pracy siedzicie a ja na zajeciach sie nu.....ucze.Sokół nauczony juz :gwizdanie: WISŁA :th:

nie bardzo, ta mikro jest za cieżka do nauczenia

zadania umiem robic ale tych wszystkich pojec za c.ja sobie nie moge zapamietac :wallbash:

Opublikowano

Jak nie wygrają to kurfa mac bedzie miejsce barazowe ( nie wygrają , ale chce sie pomylić ) :disgust:

Ja to sie w sumie nie dziwie , ze oni nie wygrywaja , i graja bez ladu i skladu , bez emocji . Wszystko to wina Majewskiego pojeba , jego polityka treningowa i taktyczna to jakies nie porozumienie, koles chyba siedzi na football managerze i stamtad czerpie swoje inspiracje , bo inaczej sie tego nie da wytlumaczyc. Wedlug mnie jedyne wyjscie to out Majewskiego , ale z tym moze byc ciezko , jak razem z Procesorem sobie koniaczka popijają hehehe.

Co się dziwić...

krakowia :

Prawie jak klub

Prawie jak trener

Prawie jak stadion

Prawie jak piłkarze

Prawie jak Wisła ...

Koniec tematu z mojej strony... :cool:

Opublikowano

właśnie byłem na polku sie trochę przewietrzyć :mysli: emma oszalała :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 15:32 _________________________________________________Żona czeka na męża, już trzecia w nocy. Nagle otwieraja się drzwi i

wchodzi pijaniutki mąż. Żona do niego:

- Co to jest, o której to ty wracasz!?

- Jakie k...a wracasz, tylko po gitarę wpadłem.

Opublikowano
  • Autor

trzeniek nie wiem co to krakowia....

Za to wiem co to CRACOVIA Kraków !!!! i równie dobrze wiem co to jest GTS !!!!!!!!!!

Opublikowano

już same nazwy ulic przy których jest to klepisko mówi samo za siebie...

kałuży i :foch: a

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

już same nazwy ulic przy których jest to klepisko mówi samo za siebie...

kałuży i :foch: a

:polew: :polew:

JPII i wszystko w temacie

Opublikowano

a W y to długo tak możecie :bla: o tych klubach ? Co za :spam::thumbdown:

Opublikowano

Oj dlugo dlugo Wisła :decayed:

Opublikowano

Garbarnia :decayed:

Opublikowano

już same nazwy ulic przy których jest to klepisko mówi samo za siebie...

kałuży i :foch: a

:polew: :polew:

JPII i wszystko w temacie

o czym Ty mówisz wogóle... , nazwę JPII nosi wasz stadion i to jest profanacja...

pozdrowienia do więzienia (dla mordercy)... mówi Ci to coś ?

z mojej strony koniec w temacie , nie musisz już nic komentować bo nie będzie to nic nowego..

no chyba że będzie to coś innego niż Milicja , Katyń , GTS i inne kompleksy :cool:

Opublikowano

w poniedziałek się wyżyjecie :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 16:41 _________________________________________________miłego wieczorka Pany :hi: :th:

ja sie zawijam na mały lansik z emma na miasto :kox:

Opublikowano
  • Autor

inne kompleksy

przecież to nie są kompleksy , Wy je przeciez macie nie my , poczytajcie troszke histori waszego klubu bo chyba co poniektórzy jej nie znają.

o czym Ty mówisz wogóle... , nazwę JPII nosi wasz stadion i to jest profanacja...

profanacją było GTS tak apropos.....

JPII było zacytowane pod tym wzgledem ze przecież my jestes zjebani, żydami, i jestesmy nikim jako klub itd....

Opublikowano

Trzeniek, wszystko ok, tylko jak Cię k...a proszę.

Pisz normalnie nazwę klubu, a nie jakieś Sr... itp.

Bo to jest poziom dna + metr mułu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.