Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mialem zagladnac, ale jeszcze sie kuruje :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie to co z piłką jutro? gramy czy nie?

Opublikowano

a czemu mamy nie grac ? :chytry:

:)

Opublikowano

bo jest z 6 osób chętnych...

Opublikowano
  • Autor

hm.... Gramy gramy :th:

Opublikowano

bo jest z 6 osób chętnych...

od kiedy to jakis problem ? :gwizdanie:

Opublikowano

Adi dzięki za akcje z wężykami :notworthy: :th:

spoko Trzeniek :th:

Sprzeglo mi dzis padlo kompletnie ;( Super efekt bziuuuu i koniec :wallbash: Ciekawe czy do wisly sie dotaraskam :gwizdanie:

ja to bym wogóle się na twoim miejscu w trasę nie wybierał....

Whay?? Jak nie bede szarzowac to powino byc ok :>
Opublikowano

Whay?? Jak nie bede szarzowac to powino byc ok :>

ja kiedys też nie szarżowałem i laweta mnie zebrała z autostrady :) wystarczyła lekka górka :)

Adi nie rob sobie jaj :gwizdanie: Musi wytrzymac Wisle
Opublikowano

Adi to Ty sie lepiej turbinką zajmij :decayed:

Opublikowano

adi nie dyskutuj, Ptaszyna juz sie wybral na emeryture, to nie slucha mlodzikow :polew:

Opublikowano

Whay?? Jak nie bede szarzowac to powino byc ok :>

ja kiedys też nie szarżowałem i laweta mnie zebrała z autostrady :) wystarczyła lekka górka :)

Adi nie rob sobie jaj :gwizdanie: Musi wytrzymac Wisle

Nie robie sobie jaj, po prostu mówię jak było :kwasny: niestety to tylko auto nie przewidzisz kiedy wykończy się na dobre.

Oby wytrzymalo bo w tym tyg go nie wymienie [br]Dopisany: Marzec 02, 2008, 10:46:40 _________________________________________________

adi nie dyskutuj, Ptaszyna juz sie wybral na emeryture, to nie slucha mlodzikow :polew:

Mam nowe motto:Murzyn zawsze wie lepiej :polew:
Opublikowano
Cytat: Murzyn Dzisiaj o 22:46

adi nie dyskutuj, Ptaszyna juz sie wybral na emeryture, to nie slucha mlodzikow

Mam nowe motto:Murzyn zawsze wie lepiej

az tyle czasu trzeba bylo, zebys sie o tym dowiedzial?? :polew:

Opublikowano
Cytat: Murzyn Dzisiaj o 22:46

adi nie dyskutuj, Ptaszyna juz sie wybral na emeryture, to nie slucha mlodzikow

Mam nowe motto:Murzyn zawsze wie lepiej

az tyle czasu trzeba bylo, zebys sie o tym dowiedzial?? :polew:

Mlody jestem,wiec sie nie znam,musialem troche pomyslec :polew: Ale teraz mam motto :th:
Opublikowano

no właśnie muszę cos z tym zrobić... U Was w serwisie zajmujecie się takimi rzeczami bo za cholerę nie będę miał czasu w tym tyg żeby to rozebrać samemu :kwasny: przy okazji odme byście mi wymienili...

też

Opublikowano

rzucam :cwaniak1:

Opublikowano

czym?

Opublikowano

rzucilem i dostalem informacje zwrotna :przebiegly: na 100% masz viste :tonguemad:[br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 23:21 _________________________________________________zalecalbym rowniez wywalenie IE i zainstalowanie FF lub Opery :bag:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :gupek2: :beer1: :tonguemad::zemdlal:

a dla fsyskich :pociesz::buziak:

:mysli:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :gupek2: :beer1: :tonguemad::zemdlal:

a dla fsyskich :pociesz::buziak:

:mysli:

ty stanowczo za duzo myslisz :laghing2: :gupek2:

lepiej :drunk: :drunk: i bedzie :thumbup::tonguemad: :tonguemad:

człowieku ogarnij się i nie rób obory...

po co wklejasz te ikonki w każdym temacie?

Opublikowano

człowieku ogarnij się i nie rób obory...

po co wklejasz te ikonki w każdym temacie?

krótko i zwięźle :) oj coś Trzeniu nie w humorku ;]

ktoś przysyła ikonkę "głupek" to jak tu być w humorze ??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.