Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miejmy nadzieję że emma zbyt bardzo Nas tu nie przedmucha :no:[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 10:49 _________________________________________________i zapraszam wszystkich chętnych, bo coś to niemrawo idzie...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25956.0

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc wszystkim.

Widze ze :spam: i :bla: glupot to u nas normalka :fool:

Hmm ciekawy jestem czy meczyk bedzie jak Emma nadciaga :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

elo sokolnh naruchałeś już te hid'y ??

jeszcze nie :kwasny:

cały czas mi chłop przekłada termin, podobno po weekendzie napewno

dam znac :th:

Opublikowano

CUBER , REX i ktos jeszcze sie oferowal , BIERZECIE TE HIDy ?????????? Specjalnie zostaly zamowione , i cisza :(

Opublikowano

w poniedziałek bede miał :th:

Opublikowano

sobota w robocie jak ja to uwielbiam :confused4:

Trzeba było się uczyć :naughty:

Ps.Max a ten koleś nie ma samych żarników D1S 5800 lub 6000k ?

Opublikowano

sobota w robocie jak ja to uwielbiam :confused4:

Trzeba było się uczyć :naughty:

Ps.Max a ten koleś nie ma samych żarników D1S 5800 lub 6000k ?

Dowiem sie albo dzisiaj albo w poniedzialek :)

Opublikowano

dzięki :th:

Opublikowano

a ty masz zarniki z zaplonnikiem czy bez ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

MAXio nie wiem juz sam co z tymi hidami no pewnie je wezme jak sie zadeklarowałem :decayed:

poszukuje teraz żarników 5000 K na H7

Opublikowano

Panowie pomóżcie mi znaleść D1S 5800 lub 6000k :notworthy::rolleyes:

Opublikowano

znalazłem jeszcze jednego balona na os. kalinowym

podobno 109 zł/h i terminy jakies da sie załatwic

ale dokładnie postaram sie wiedziec wieczorkiem

pozdro

Opublikowano
  • Autor

znalazłem jeszcze jednego balona na os. kalinowym

podobno 109 zł/h i terminy jakies da sie załatwic

ale dokładnie postaram sie wiedziec wieczorkiem

pozdro

:th:

Panowie ale wieje Ja pierdziele i ulewa tez jest niezła..... chyba dzisiaj nie bedzie meczyku dog-ów :evil:

Opublikowano

ten na kalinowym to podobno ma takie coś jak na Hutniku, ale nie jestem pewien na 100%

a co z tym koło zalewu ?

Opublikowano

pozajmowane wszystko :)

Opublikowano

Emmo odejdz od Krakowa , bo dzisiaj meczyk :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cuber nie zaczynaj Izzaku :decayed:

Wiesz co robi kibic srakowi bo zdobyciu mistrzostwa polski?

wyłancza PlayStation i idzie spać ...

Opublikowano

Trzeniu co Ty tak ten swoj profil zmieniasz... ostatnio widzialem ze mialas 42 lata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek powiedz lepiej czy sie szczepiłes ostatnio bo coś agresywnie szczekasz mi tutaj :gwizdanie:

Własnie chyba pójde do zoologicznego zakupic kaganiec z łancuchem dla Ciebie co byś azorku grzeczny był :polew:

Opublikowano

Cuber nie zaczynaj Izzaku :decayed:

Wiesz co robi kibic srakowi bo zdobyciu mistrzostwa polski?

wyłancza PlayStation i idzie spać ...

Jaka jest różnica pomiędzy kotem leżącym na drodze i kibicem Wisły leżącym na drodze?

- Przed kotem są ślady hamowania.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.