Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duzo osob bylo z Klubu ??

z nami chyba 11
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Duzo osob bylo z Klubu ??

z nami chyba 11

To dobrze ze tyle osób sie zebrało w tak krótkim czasie :)

Opublikowano

tak osob bylo 11. Wielki szacunek dla Was, wkoncu mieliscie naprawde bardzo daleko.

my jestesmy w domq, a autkiem murzyna jest ok, On docwaluje jutro. Spokojnej nocki

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie wróciliśmy, smutne przeżycie ;(

Padam na pysk po tej drodze.... troszke km sie nastukało... :gwizdanie: wszytsko fajnie tylko droga na bolesławiec ( po zjeździe z autobany ) tragiczna same tiry i srednia predkosc 50 km/h :kwasny:

Opublikowano

No dokładnie wróciliśmy, smutne przeżycie ;(

Padam na pysk po tej drodze.... troszke km sie nastukało... :gwizdanie: wszytsko fajnie tylko droga na bolesławiec ( po zjeździe z autobany ) tragiczna same tiry i srednia predkosc 50 km/h :kwasny:

Wazne ze dojechaliscie i wrociliscie OK :) Szacunek :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

No dokładnie wróciliśmy, smutne przeżycie ;(

Padam na pysk po tej drodze.... troszke km sie nastukało... :gwizdanie: wszytsko fajnie tylko droga na bolesławiec ( po zjeździe z autobany ) tragiczna same tiry i srednia predkosc 50 km/h :kwasny:

Wazne ze dojechaliscie i wrociliscie OK :) Szacunek :notworthy: :notworthy:

Dokładnie :th: :)

Opublikowano
  • Autor

no spoko jakoś dalismy rade :gwizdanie:

wrażenie z jazda z CB hm.... antenka chyba troszke mała była ( i zasieg był nie zawielki w szczególnosci jak sie leci cały czas po 200 z groszami.... ) ale ogólnie fajna rzecz :evil:

Opublikowano

no spoko jakoś dalismy rade :gwizdanie:

wrażenie z jazda z CB hm.... antenka chyba troszke mała była ( i zasieg był nie zawielki w szczególnosci jak sie leci cały czas po 200 z groszami.... ) ale ogólnie fajna rzecz :evil:

Dobrze ze Ci jej nie zerwało :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze ze Ci jej nie zerwało :rolleyes:

no własnie sie extra trzymała :th: , jak zakupie cb to antenke troszke większą niż ta co mielismy ( jakieś 50 cm )

Opublikowano

przeżycie jak to zawsze na pogrzebach, smutek i żal, takie sytuacje pokazują nam jak życie jest krótkie, jego już nie ma ale my żyjemy dalej....

Cuber żółwik :) Twoja maszyna jest :th:

czym byłaby maszyna bez kierowcy :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Cuber żółwik :) Twoja maszyna jest

eeeee tam powinna jechac troszkę szybciej ale coś jej dolega :( spaliła za dużo i nie mogła sie rozpędzic tak jak to robiła do tej pory.... :decayed:

ale w 90 minut z Wrocka chyba nieźle :naughty: ( info Adika bo Ja nie zwróciłem uwagi )

mielismy jeszcze małe rezanko po drodze, odczepienie obudowy plastikowej pod autkiem bo sie oberwała :gwizdanie:

Opublikowano

Oki, panowie ja ide sie pomodlć i idę spać. pozdr.

Opublikowano

Dzięki za linki, nie wiem jak to przeoczyłem, znalazłem inne ale kawał drogi od KRK

Wszyscy zapewniali ze "igła" ale fotek nie podeślą - więc wole nie ryzykować.

Jak byś znalazł to daj cynk.

Dobrze że wróciliście cali.

A co sie VIPowozowi stało?

Opublikowano

Panowie bardzo miło było was znowu zobaczyc!

Okoliczności mocno smutne ale daliśmy radę.

Dzieki wielkie...

Opublikowano
  • Autor

Bry Panowie :naughty:

Kurde rano nie mogłem sie obudzić , ale Ogrowy mnie obudził za co :bicz:

ps. Ogrowy odebrałeś juz gadżety ? :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Opublikowano

Bry Panowie :naughty:

Kurde rano nie mogłem sie obudzić , ale Ogrowy mnie obudził za co :bicz:

ps. Ogrowy odebrałeś juz gadżety ? :naughty:

8.15 to odpowiednia pora żeby zwlec się z łóżka, wstawaj szkoda dnia........ :gwizdanie: :gwizdanie:

Gadżety odebrane, bagatelka 2900 :wallbash: :wallbash: ;(

:hi: wszystkim :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich!!

Gadżety odebrane, bagatelka 2900 :wallbash: :wallbash: ;(

To coś Ty kupił??[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 10:13 _________________________________________________Ma ktoś pomysła gdzie zrobić rozrząd, tak żeby mnie z torbami nie puścili??

Opublikowano

Witam wszystkich!!

Gadżety odebrane, bagatelka 2900 :wallbash: :wallbash: ;(

To coś Ty kupił??

gadżety :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.