Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajcie zanać po ile się zrzucam, też nie zdąrzyłem go poznać ale to dla mnie oczywiste że trzeba się zrzucić na jakieś kwiaty.

Również popieram. ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry dzieciaczki :hi: Cieszy mnie Wasze powazne podejscie do tematu :)

Opublikowano

no chyba że ktoś zakupi wieniec za swoje, a w niedziele na spocie zrobimy zbióreczkę.

Opublikowano
  • Autor

Witam Pany, no Krakusy sie starają :oklaski: oczywiscie ze Ja tez dam kasiorke na wieniec.... być moze uda mi sie równiez pojechać na pogrzeb ale bede wszystko wiedział wieczorem tak ok 17-stej.

Wiec jak , ktoś sie zadeklaruje zajać wieńcem ?

Opublikowano

Adi juz pisze posta....

Opublikowano

nie chce sie wtrącać ale 9;30 to może trochę późno. my z OP wyjeżdżamy o 10 bo spokojnie 3h tam polecimy a zapas jakis zawsze warto miec. możemy się nawet zgadać i razem lecieć...

Opublikowano

super że są chętni i się tym zajmą, ja oczywiście finansowo się dołożę. A teraz do pracy musieć zmykać :(

Powodzenia i do wieczorka Pany :hi:

Opublikowano
  • Autor

420 km tam jest z Krakowa z czego ok 330 autobaną wiec hm.... 4 godzinki maxymalnie będziemy jechac....

ale spoko coś zaraz poustalamy

Opublikowano

... myślę że jak się zbierzemy po dychaczu w niedziele na spocie to będzie wystarczająco...

Fajnie dzięki, nie wiem tylko jak zwykle, czy w niedz. zdążę ale mnie liczcie, ew. oddam potem

Opublikowano

cuber wierz mi bo często tamtędy latam. ostatnie 60 km to jedzie sie nawet 1,5 h

Opublikowano

nie chce sie wtrącać ale 9;30 to może trochę późno. my z OP wyjeżdżamy o 10 bo spokojnie 3h tam polecimy a zapas jakis zawsze warto miec. możemy się nawet zgadać i razem lecieć...

Popieram - chcemy wystartowac przed 10 może zeczywiscie krakow dołaczy sie do nas pod opolem przy wlocie na autostrade możemy czekac...

podam numer telefonu do mnie - prosze sie kontaktowac i sie zgadamy. Nypal 501605925

... dobrze byloby miec jakis zapas czasowy...

Opublikowano

Czesc,oczywiscie Ja tez doklada sie na wieniec

Opublikowano

tylko jedzcie tak zeby ta imprez pozostala jedyną ... :rant:

Opublikowano
  • Autor

do Opola to maks godzinkę :)

helikopterem .....

Opublikowano

Fajnie ze bedziecie razem z nami towarzyszyc Tomkowi w jego ostatniej drodze... ;( Qrcze, az trudno mi uwierzyc, ze jeszcze 3 tyg temu siedzielismy obok siebie i gadalismy w Swidnicy..

No coz do zobaczenia jutro-szkoda tylko ze w takich okolicznosciach... :confused4:

Acha, sluchajcie ja juz zamowilam duzy wieniec od calego klubu, wiec jesli Wam cos nie wypali to mozecie sie dolozyc, z tymze liczyc sie bedziemy kiedys pozniej, bo teraz nie mam glowy do tego.

_______________________________________________________________________________

Dorota

Opublikowano
  • Autor

Jutro wyjazd ok 9tej z Krakowa :confused4: , Truogr weź CB

Opublikowano

Witam :hi:

Niestety nie dam rady jechać, ale do wieńca się dokładam.

Opublikowano

czesc :hi:

Ja tez nie dam rady jechac ale oczywiscie na spocie sie dokładam do wieńca.

Opublikowano

Ja tez nie dam rady jechac z wami,mam pogrzeb wujka ;(

Opublikowano

Jutro wyjazd ok 9tej z Krakowa :confused4: , Trueogre weź CB

wezmę :th:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.