Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja co poniedzialek mam takiego stalego nawiedzacza, co przychodzi o 17:55 i meczy kiszke do 20 :disgust: Jest nadzieja ze przyszly poniedzialek bedzie ostatni :przebiegly:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja co poniedzialek mam takiego stalego nawiedzacza, co przychodzi o 17:55 i meczy kiszke do 20 :disgust: Jest nadzieja ze przyszly poniedzialek bedzie ostatni :przebiegly:

Trzeba likwidowac szkodniki :polew::decayed:
Opublikowano

Ja co poniedzialek mam takiego stalego nawiedzacza, co przychodzi o 17:55 i meczy kiszke do 20 :disgust: Jest nadzieja ze przyszly poniedzialek bedzie ostatni :przebiegly:

Trzeba likwidowac szkodniki :polew::decayed:

właśnie, wyrwij chwasta co byś w następny poniedziałek zagrał w piłeczkę, ja też już pojadę więc jak będzie nas dwóch to już przynajmniej będzie można mówić o grze w piłkę :polew: :polew:
Opublikowano
:rolleyes: trza troche fantazji panowie :evil: Dzis zalatwilem go kokosem :przebiegly: na 99% skutecznie :afro:
Opublikowano

w Zatorze też 'było ciepło" :gwizdanie: tfu miało być :naughty

wręcz gorąco :decayed:

Opublikowano

No to chlopczyki-milej zabawy, wypoccie sie, zmeczcie i meldujcie jak bylo :wink4:

___________________________________________

Dorota

remis... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Musze przyznac ze dzis jestem wyjątkowo zmęczony po grze :polew: a tak powaznie no to całkiem całkiem się grało :th:

Opublikowano

całkiem, całkiem :th:

za tydzień pewnie nie będzie już tak kolorowo :tongue4:

Opublikowano

Dzieki za pileczke Panowie.

Trzeniu kolejny raz przeprosiny z mojej strony :rolleyes:,

nastepny meczyk gramy w tej samej druzynie :th:

Opublikowano
  • Autor

za tydzień pewnie nie będzie już tak kolorowo

czemu tak uważasz ze nie bedzie kolorowo ? :mysli:

Opublikowano

za tydzień pewnie nie będzie już tak kolorowo

czemu tak uważasz ze nie bedzie kolorowo ? :mysli:

nie bedzie kolorowo bo ja zawitam, szykujcie ochraniacze :evil:

Opublikowano

jakieś takie dziwne przeczucie :mysli:

Opublikowano

Trzeniu-witamy wsrod Różowych :>

________________________________

Dorota

dzięki :th:

tytus coś Ty się tak na mnie uwziął? :rolleyes:

jakbyś tak trochę mocniej kopnął to byłaby powtórka z Tylora i da Silvy... :naughty:

Opublikowano

Piotrek gratulacje za pink-iego :th:

Opublikowano

za tydzień pewnie nie będzie już tak kolorowo

czemu tak uważasz ze nie bedzie kolorowo ? :mysli:

nie bedzie kolorowo bo ja zawitam, szykujcie ochraniacze :evil:

nosil wilk razy kilka... moze tez mi sie uda, ale za 2 tyg.... teraz bedzie tydzien "po Wisle" :cool:

Opublikowano

dzięki Themoniasty :naughty:

trzeba będzie to opić w Wiśle :evil:

Opublikowano

dzięki Themoniasty :naughty:

trzeba będzie to opić w Wiśle :evil:

w Wiśle będzie jeszcze jedna rzecz do opicia ;)

Opublikowano

dzięki Themoniasty :naughty:

trzeba będzie to opić w Wiśle :evil:

w Wiśle będzie jeszcze jedna rzecz do opicia ;)

Themon przyjacielu za to obiecuje zaliczyć zgona :decayed: :decayed: :decayed: :th: :th: :drunk: :drunk: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

jaka szydera :polew:

Opublikowano
  • Autor

szydera straszna w końcu to Kraków :kox:

Themon no nie mów ...... :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.