Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Murzyn szkoda że dzisiaj nie widziałeś Rexa :polew: grał w jeansach bo zapomniał spodenek :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szydera straszna w końcu to Kraków :kox:

Themon no nie mów ...... :wallbash:

ano :)

Opublikowano
  • Autor

szydera straszna w końcu to Kraków :kox:

Themon no nie mów ...... :wallbash:

ano :)

tak Cie przycisneli ? czy moze coś innego :gwizdanie:

Opublikowano

Wiecie, ze zawsze z Wami duchem i sercem, jak nie cialem, ale kurna na dzemik trza tyrac ;) .... "jeszcze bedzie czas by odpoczywac" :naughty:

Opublikowano

dobra, ja spadam w kimę , 3majcie się

Opublikowano

dobra, ja spadam w kimę , 3majcie się

3m cie się , ja też spadam.

Opublikowano
  • Autor

no to tez spadam :polew: ide sie wyspac :hi:

Opublikowano

tam spac bedziecie... sen jest dla cieniasów :polew:

Opublikowano

tam spac bedziecie... sen jest dla cieniasów :polew:

właśnie, po co spać, jak można grać :kox:

Opublikowano

Piotr gratki :th:

Opublikowano

:hi:

ciekawe jakby sie takimi w polsce jezdziło

http://www.autokrata.pl/ogien/3465/low_rider_na_maksa/ :naughty:

krótko :polew: :polew:

_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

na polske tylko allroad :decayed: wtedy jest szansa nie pourywac oslon

:hi:

Opublikowano

na polske tylko allroad :decayed: wtedy jest szansa nie pourywac oslon

:hi:

ale zawsze można rozwalić "materiałowe" zawieszenie i polecieć w koszta, jedna sztuka w ASO podobno 5 patyków, zamienników brak :polew:
Opublikowano

nie wiem jak Wy ale ja mam dzisiaj zajob, masakra :kwasny:

nie no, my też :gwizdanie:

musze sobie zaraz jakies filmiki poogladac :kwasny:

:decayed:

Opublikowano

nie wiem jak Wy ale ja mam dzisiaj zajob, masakra :kwasny:

ja zaraz pierdo... głową w ścianę, nawet quatro by mi nie pomogło, nie wyrabiam na zakręcie tyle roboty, już mi się rzygać chce ;( ;( ;(

ratunku...............

Opublikowano

No żesz kur.a ubezpieczalnia odmówiła wypłaty odszkodowania ponieważ rzeczoznawca stwierdził że "moja reakcja była nieadekwatna do zaistniałej sytuacji" jednym słowem jak ktoś na was wjeżdzą na drodze to gaz w podłogę i w niego, to będzie adekwatne.

Opublikowano

do zajobu mozna sie przyzwyczaic ;) czasami nawet jest smiesznie :decayed: a za 54h bedzie LUZIK :dance::kox:

mega, ktora ubezpieczalnia??

Opublikowano

No to ciesze sie ze obylo sie b.kontuzji i remisik, bo nie wypada mi nikogo rywalizowac :decayed:

Na jakies mocniejsze efekty za tydzien nie liczylabym na Waszym miejscu, mysle ze po Wisle wiekszosc bedzie "niewyspana", a niektorzy nawet jeszcze niecalkiem "świeży" :kox:

Mega13-wspolczuje, ale niestety wyglada na to ze masz racje z ta adekwatna reakcja...barany...

Murzyn-Ty sie chlopie ciesz ze masz tyle pracy-przynajmniej czas szybko plynie i do zobaczenia coraz blizej :>

________________________________________________________

Dorota

Opublikowano

przeca nie placze :rolleyes: jak mam czas na jakiegos posta raz za czas, znaczy ze jest LUZIK zaJob :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.