Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,Sokol mam prosbe mozesz mi sprawdzic cene sprzegla Sachs-a do AJM-a?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już się nie mogę doczekać :kox:

poważnie ?? :mysli:

:kox::polew:

Opublikowano

Siema,Sokol mam prosbe mozesz mi sprawdzic cene sprzegla Sachs-a do AJM-a?

Kamil sprawdziłeś cenę rozrządu? :gwizdanie:

Opublikowano

moge ale dopiero jutro

Opublikowano

moge ale dopiero jutro

:th:
Opublikowano

Czy lemforder to dobre wahacze?

Jeszcze nie mam opini o górnych bo pół roku dopiero są a już do dolnych zastrzeżenia mechanik miał, znaczy do jednego ale jak sie bedzie robić to wszystkie 4 z obu stron

http://allegro.pl/item323853628_wahacz_dolny_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory_.html brałem już od tego gościa ale nie jestem na bierząco...

Druga sprawa tłumnik środkowy, byle jaki czy 'ori' za ok 130 zł?

A moze gdzieś w okolicach Grodu Kraka znajde sklep z dobrymi cenami z dobrymi częsciami ? ;>

Opublikowano

Lemforder jest swietny

Opublikowano

Czy lemforder to dobre wahacze?

oczywiście, tylko kupować :th:

Opublikowano

Max za co przygarnles kropka??

Opublikowano

Lemforder=ori, takze -dobry wybor.

Wlasnie, wlasnie Max-tez sie zastanawiam, za co taki zaszczyt :gwizdanie:

To co chlopczyki, po jednym :beer1: na dobry sen ???

____________________________________

Dorota

Opublikowano

Lemforder=ori, takze -dobry wybor.

Wlasnie, wlasnie Max-tez sie zastanawiam, za co taki zaszczyt :gwizdanie:

To co chlopczyki, po jednym :beer1: na dobry sen ???

____________________________________

Dorota

Ja juz jestem po jednym :decayed: No to zdrówko Cloo
Opublikowano

Zdróweczko Tukan, za ten Twoj "piekny" Róż :decayed:

______________________________

Dorota

Opublikowano

Cloo chyba Ci się podoba Kraków , co? :naughty: :naughty: :naughty:

Ostatnio często Nas odwiedzasz :naughty::decayed:

Opublikowano

Zdróweczko Tukan, za ten Twoj "piekny" Róż :decayed:

______________________________

Dorota

Nawzajem, u ciebie jakos tak ładniej sie komponuje :naughty::)
Opublikowano

Czy lemforder to dobre wahacze?

oczywiście, tylko kupować :th:

Ja też kupiłem Lemforrdery, po Wiśle zmieniam :naughty:

_________________________________________________

Trzeniu, Cuber, Themon thx za mini spocika :gwizdanie:

Opublikowano

Kraków to jedno z najpiekniejszych znanych mi miast :decayed: a ludzie jak widac-równiez przypadli mi do gustu (czyt. komplement) , Zdrówko-za Kraków i Krakowiaków :decayed:

Róz-no tak-w koncu kobieta, ale nie taka słodka-zareczam Ci :polew:

______________________________________

Dorota

Opublikowano

Róz-no tak-w koncu kobieta, ale nie taka słodka-zareczam Ci :polew:

______________________________________

Dorota

Eeee :naughty:
Opublikowano

Kraków to jedno z najpiekniejszych znanych mi miast :decayed: a ludzie jak widac-równiez przypadli mi do gustu (czyt. komplement) , Zdrówko-za Kraków i Krakowiaków :decayed:

Róz-no tak-w koncu kobieta, ale nie taka słodka-zareczam Ci :polew:

______________________________________

Dorota

Południowcy mają coś w sobie :naughty:

Opublikowano

Trzeniu, Cuber, Themon thx za mini spocika

Szkoda że mnie nie było, ale mam nadzieję że się dobrze bawiliście :gwizdanie:

Opublikowano

No -ja tez z poludnia w koncu :evil:

Tak Tukan-Murzyn cos juz wie na ten temat :decayed:

_______________________________

Dorota

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.