Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Praca-studia-studia-praca :polew:

nieuk-robol-nieuk-robol :decayed: :decayed: :decayed:

ja jestem robol-robol-robol-robol :naughty:

ile ja bym dał żeby wrócić do szkoły :rolleyes::cool:

Jeszcze nie jest za puzno :decayed: A nieuk nie jestem,Student teraz sie mówi Trzenio :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Praca-studia-studia-praca :polew:

nieuk-robol-nieuk-robol :decayed: :decayed: :decayed:

ja jestem robol-robol-robol-robol :naughty:

ile ja bym dał żeby wrócić do szkoły :rolleyes::cool:

Jeszcze nie jest za puzno :decayed: A nieuk nie jestem,Student teraz sie mówi Trzenio :polew:

jesteś nieuk bo masz non stop opisy na gg że egzamin nie zaliczony :naughty::tongue4:

Opublikowano

Praca-studia-studia-praca :polew:

nieuk-robol-nieuk-robol :decayed: :decayed: :decayed:

ja jestem robol-robol-robol-robol :naughty:

ile ja bym dał żeby wrócić do szkoły :rolleyes::cool:

Jeszcze nie jest za puzno :decayed: A nieuk nie jestem,Student teraz sie mówi Trzenio :polew:

jesteś nieuk bo masz non stop opisy na gg że egzamin nie zaliczony :naughty::tongue4:

Non stop, Bo czytasz jedno i to samo po kilka razy to sie nie dziw :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed: :th: :wink4:
Opublikowano

ale mam zapierdziel przed wyjazdem :wallbash:

nawet nic nie mow :rolleyes:

dzis musialem sie przekwalifikowac i sprzedawac male Turczynki,

to już pod paragraf podchodzi :polew: :polew:

ale spoko, Polska nie ma umowy ekstradycyjnej z Czadem więc no problem, tylko jak na spoty dojedziesz :mysli:

Opublikowano

ale mam zapierdziel przed wyjazdem :wallbash:

nawet nic nie mow :rolleyes:

dzis musialem sie przekwalifikowac i sprzedawac male Turczynki,

to już pod paragraf podchodzi :polew: :polew:

ale spoko, Polska nie ma umowy ekstradycyjnej z Czadem więc no problem, tylko jak na spoty dojedziesz :mysli:

obywateli czadu dotyczy czaderskie prawo, wiec LUZIK :decayed:

Opublikowano

W takim wypadku pełen luz

:mysli: a co trzeba żeby obywatelstwo dostać ? :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie musisz byc czaderski lub miec cos czadowego :afro:

Opublikowano

W takim wypadku pełen luz

:mysli: a co trzeba żeby obywatelstwo dostać ? :polew: :polew:

trzeba mieć dużo plusów :polew:

Opublikowano

True wpadasz po rękawiczki?

Opublikowano

MAM WKONCU TE HIDY TAKŻE WSZYSCY CHĘTNI NA OBIOR PISAĆ ALBO DZWONIĆ GDZIE I KIEDY CHCA ODEBRAC

tel. 512-093-554 :)

P.S. sorki że tak długo

Opublikowano

True wpadasz po rękawiczki?

jestem już po c2h5oh więc nie bardzo :wink4: w piątek odbiorę :tongue4:

pewnie musisz byc czaderski lub miec cos czadowego :afro:

no to mam obywatelstwo w kieszeni :naughty: :naughty:
Opublikowano

True wpadasz po rękawiczki?

jestem już po c2h5oh więc nie bardzo :wink4: w piątek odbiorę :tongue4:

pewnie musisz byc czaderski lub miec cos czadowego :afro:

no to mam obywatelstwo w kieszeni :naughty: :naughty:

sprawdzimy to niebawem :evil:

Opublikowano

True wpadasz po rękawiczki?

jestem już po c2h5oh więc nie bardzo :wink4: w piątek odbiorę :tongue4:

pewnie musisz byc czaderski lub miec cos czadowego :afro:

no to mam obywatelstwo w kieszeni :naughty: :naughty:

sprawdzimy to niebawem :evil:

sprawdźcie, tylko pytanie czy jesteście na to gotowi :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ach tam zaraz :decayed: Małżeństwo-dobra rzecz :>

________________________________

Dorota

zalezy jak dla kogo :polew:

właśnie, ja słyszałem że po zakolczykowaniu wszystko się je.bie i już nie jest tak kolorowo...

plotki jakieś dziwne... :gwizdanie:

Opublikowano

sprawdźcie, tylko pytanie czy jesteście na to gotowi :naughty: :naughty:

:evil: :evil: :evil: TO MÓJ KUMPEL :evil: :evil: :evil:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

sprawdźcie, tylko pytanie czy jesteście na to gotowi :naughty: :naughty:

:evil: :evil: :evil: TO MÓJ KUMPEL :evil: :evil: :evil:

:decayed: :decayed: :decayed:

rewelacja po prostu :polew: :polew: Zuza też się usmiała,

:beer1: dla mojego druha :wink4:

Opublikowano

kolejny druh boruch??

Opublikowano

Druhów to ty zobaczysz w Wiśle :naughty: :naughty:

_________________________________________________

http://www.team404.com/bph/

Opublikowano

juz sie nie moge doczekac :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.