Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja idę w kimono 3mcie się no i do jutra...

mięczak :evil:

:polew: :polew:

_________________________________________________

dzwonił właśnie Cuber, najpierw puścił mi piosenkę o pasiastym sercu ( na pewno chodziło mu o pasy w kolorze czerwono-biało-niebieskim ) a potem opowiadał....a zresztą nie będę o tym pisał bo znowu będzie kasowanie :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja idę w kimono 3mcie się no i do jutra...

mięczak :evil:

:polew:

Opublikowano

Szerokości i przyczepności życze jadącym do Wisły. Bawcie się dobrze.

Opublikowano

Panowie i panie mam jedno miejsce(moja nie jedzie :gwizdanie:) na zlot w Wisle miejsce jest oplacone,moze macie kogos kogo chcielibyscie wziasc ze soba,kobiete,kolege,mame,tesciowa....Jesli ktos bedzie prosze o kontakt 606-49-133 bo nie bede mial neta w pracy..Pozdrawiam

Opublikowano

:hi: :hi: Witam wszystkich, o ile ktoś tu wogóle jest :decayed:

Kto ma jakieś pojęcie o fotografii bo mam takie małe pytanko??

Opublikowano

Yo mega , zbieraj dupsko z Nami do Wisły tam jest kilku magików od foto :naughty:

Opublikowano

No mi to ładnie wychodzą, ale tylko zdjęcia leciutko zakurzonych autek :naughty:

Opublikowano

:hi: everybody :)

Cos mnie wirus siakis dopadl :(

Opublikowano

:hi: :hi: Witam wszystkich, o ile ktoś tu wogóle jest :decayed:

Kto ma jakieś pojęcie o fotografii bo mam takie małe pytanko??

Co chcesz wiedzieć...

Opublikowano

Max jedziesz z Nami o 16 czy w II turze?

Opublikowano

Max jedziesz z Nami o 16 czy w II turze?

Jeszcze cholera nic nie wiem :(

A druga tura , to ta moja ?? ok.17 czy jest jeszcze jakas inna ?? hyhy

Opublikowano

Yo mega , zbieraj dupsko z Nami do Wisły tam jest kilku magików od foto :naughty:

Wiem, chciałbym ale na to składa się wiele czynników, szef, czas i kasa.

Opublikowano

hahaahhaa :P Ale on nie od nas :gwizdanie: :gwizdanie: <zarcik> :)[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 12:08 _________________________________________________Kazdemu zdarzaja sie chwile slabosci :P A moze po prostu Murzynek sie zamyslil :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ja myślę że nie chciał zapić kolegi na śmierć i udawał zgon...

Tak jest prawda, wszystko inne to pomówienia :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra Panowie , ja już wsiadam w auto i ogień do Wisły :evil:

PILNUJCIE krakowskich a obcym spuśccie :stupid2: :gupek2:

:bicz3: ;)

Opublikowano

Udanej zabawy Panowie :th:

Opublikowano

panowie to , ze cubra nie ma to nie znaczy , ze nie można pisac

Opublikowano

to nie tylko VIP się zabawia, ale chyba większość tu piszących razem z Nim :mysli:

Opublikowano

jak sie bawicie panowie[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 22:22 _________________________________________________jarko ani mi nie mow, bo w ostatnim momencie dostalem tel o wyjezdzie sluzbowym i musialem zrezygnowac , ale sie wkur.wilem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.