Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz jakiegoś linka do filmów z czołówki :?:

Opublikowano

Masz jakiegoś linka do filmów z czołówki :?:

Nie mam, pogadam z nim później to zobaczę czy zapodali też do sieci.

Opublikowano

On przypadkiem nie występował w jakimś you can dance?

Opublikowano

Wszystko powinno być na youtube, ale nie mogę namierzyć kto wygrał...

Opublikowano

On przypadkiem nie występował w jakimś you can dance?

Tak, był w 10tce razem z Magdą, ma też szkołę tańca.

Od niego pożyczam nowości na PS3 jak coś :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:27_________________________________________________

Wszystko powinno być na youtube, ale nie mogę namierzyć kto wygrał...

Jest na YT ale nie pamięta jak się nazywa a teraz nie siedzi na gg to mi nie prześle linka.

Opublikowano

ładne rzeczy oglądacie w TV hehehehe

Opublikowano

A to ten co sie z laska rozstał wtedy? :decayed:

To dłuuuga historia :decayed:

Magda nie należy do grzecznych dziewczynek :naughty:, zresztą mieszka pode mną :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________

ładne rzeczy oglądacie w TV hehehehe

To wszystko było w You Can Dance, pierwszą edycję dużo osób oglądało tak samo jak Big Brothera :decayed:

Opublikowano

Hahah ale mam dobrą pamięć :decayed: :decayed:

W tym wieku no to graty :good::lol1: :lol1: :lol1:

Opublikowano

Hahah ale mam dobrą pamięć :decayed: :decayed:

W tym wieku no to graty :good::lol1: :lol1: :lol1:

:punish: :bicz3: :bicz3: :lol1: :lol1:

Opublikowano

Kompletnie bym chłopa nie skojarzył z you can dance :kox:

Opublikowano

Nie każdy zagląda do śmiechu warte to tu rzucę :)

"Fartowna wiewiórka" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pogoda paskudna a pić się chce... Cuber narobił smaka a teraz się nie odzywa :bicz3: No to trzeba samemu flache w domu zrobić :decayed:

numer znasz trzeba było dzwonić :gwizdanie: Ja z braku kompana własnie sams ie raczę drinkami z Balentinesem :decayed:

Opublikowano

Ja z braku kompana własnie sams ie raczę drinkami z Balentinesem :decayed:

Trzeba było powiedzieć to bym przyniósł GT5 + 0,5l i by się posiedziało :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

Panowie... Ja rozumiem że jest weekend, że niektórzy pracują, niektórzy trzeźwieją niektórzy mają jeszcze inne zajęcia, ale żeby TAKA CISZA?? :mysli::thumbdown::sick3:

Opublikowano

:hi:

Ja czekałem kiedy ktoś napisze żeby nie było że ciągle spamuje :decayed:

A takiej Soboty nie było jeszcze by od 1:00 w nocy do teraz nikt nie napisał :evil:

A może większość pojechała na Kasprowy bo mamy Lipiec i śnieg :kox::decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Koledzy dziś w nocy wybieram się na lotnisko w Balicach, jak patrzę na mapę w necie to chyba spokojnie trasą A4 tam dojadę co?

Będę jechał od strony Rzeszowa - Tarnowa. Którędy tam najłatwiej dojechać? Liczę na cenne wskazówki :good:

Opublikowano

Ależ nie trzeba tu żadnych wskazówek udzielać. Nawet tych najmniej cennych. po prostu jedziesz cały czas A4, a później zjeżdżasz zjazdem BALICE (notabene dobrze oznakowanym) i jak tylko zjedziesz to przed oczami ukaże się lotnisko. Ogromną sztuką jest zabłądzić :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.