Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Też o tym pomyślałem :naughty: to wtedy chyba by było lepiej dla mnie?

ciut lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ciut lepiej :wink4:

Za ciut to ja dziękuję :) myślałem, że już wszyscy śpią o tej porze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jesli jest to Quattro to zapewne BRD, ale czujnika deszczu tam jakos nie mogę zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i warum to 2.0TDI 140PS ma dwie rury :mysli:

a moze to jest 2,0 BRD 170 km :naughty:

Grześ a widzisz gdzieś w tym motorze drugi wałek :cool1: to 8V

tak wygląda BRD

$(KGrHqJ,!h!E3uYSOFrIBOEvzJbZ2g~~_19.JPGC19723688_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jesli jest to Quattro to zapewne BRD, ale czujnika deszczu tam jakos nie mogę zobaczyć

Czyli jeśli byłby to BRD to warto? Chłopaki mają informację z aukcji więc myślę, że nie będzie tam jakiś "niespodzianek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti, no tak tyle ze zasugerowałem sie tym ze jest tam quattro :gwizdanie: a nie widziałem 140 km z napedem quattro

ale widze ze jednak to był błąd bo quattro tez przeca było w 140 :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti, no tak tyle ze zasugerowałem sie tym ze jest tam quattro :gwizdanie: a nie widziałem 143 km z napedem quattro :mysli:

nie no szły http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=147938289&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2005&maxConstructionYear=2007&tabNumber=2

i z tymi tłumikami zwracam honor widać przy Q muszą być rozdzielone bo się pewnie jedna duża pucha nie mieści ze względu na półośki albo cóś innego

Dzięki Panowie za wszelkie informację:) Nie wiedziałem, że mój post wywoła tyle postów zwrotnych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wszelkie informację:) Nie wiedziałem, że mój post wywoła tyle postów zwrotnych :notworthy:

:wink4: :wink4: :wink4:

czekamy na spocie w Niedziele:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wszelkie informację:) Nie wiedziałem, że mój post wywoła tyle postów zwrotnych :notworthy:

Generalnie odradzam BPW raczej nie udana konstrukcja (u mnie się rozpadł przy 100kkm) jak zresztą reszta jest tu jeszcze jeden wcześniejszy częśliwy posiadacz tego motoru jakim i ja byłem :naughty: co też miał z nim przejścia (David) więc się lepiej w takie coś nie pakuj tym bardziej że widać że to ma raczej ładnie nalatane bo dziury w dywanikach tak szybko nie wylatują ale zanim pewnie trafi na plac to mu chłopaki licznik naprawią :naughty: a dywanik poleci w kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jesli jest to Quattro to zapewne BRD, ale czujnika deszczu tam jakos nie mogę zobaczyć

Czyli jeśli byłby to BRD to warto? Chłopaki mają informację z aukcji więc myślę, że nie będzie tam jakiś "niespodzianek"

szczerze mowiac to bym sie powaznie zastanawial. w BRD sa nagminne problemy z wtryskami siemensa. nie znam nikogo, komu by ten motor trzymal moc (bez zadnych dodatkowych zabiegow). dodatkowo lubia padac po przebiegach rzedu 120-130K+. koszt jednego wtrysku w ASO - 2800 PLN. jesli chcesz nowy silnik to szukaj czegos na CR jak Fantomas radzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy mam ten kawałek w komórce

Kawałek to ja miałem dokładnie 3 miechy temu jak była premiera

:facepalm:

BTW :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia edzie :wink4: lecę dzisiaj ratować grecką gospodarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...